Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Lublin

Lublin - 443 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 3 Źródło: SimilarWeb Adresowo to trzeci najpopularniejszy portal z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

3 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 3 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Lublin
ponad miesiąc temu
8
Mieszkanie 3-pokojowe Lublin Wrotków, ul. Nałkowskich

Lublin Wrotków ul. Nałkowskich Mieszkanie na sprzedaż

3 pok. 48 4 piętro Bez pośrednika

Lublin, ul. Nałkowskich. Mieszkanie o powierzchni 48,17 m2, 3 pokojowe z widną kuchnią. Łazienka i wc osobno. Balkon. Odrębna własność lokalu z udziałem we własności działki gruntu na której znajduje się budynek i częściach wspólnych tego budynku (tj. z księgą wieczystą – tzw.”pełna własność”). Do lokalu przynależy jedna piwnica...

312 000
6477 zł / m²
ponad miesiąc temu
4
Działka rekreacyjna Lublin, ul. Żeglarska

Lublin ul. Żeglarska Działka na sprzedaż

rekreacyjna 300 Bez pośrednika

Sprzedam działkę ROD ,, Słonecznik'' powierzchnia 300m2 Działka z murowanym domkiem z dużą suchą piwnicą -murowany kominek wewnątrz domku -piec fajerkowy na zewnątrz pod zadaszeniem Ogrodzona, obok furtki znajduje się kran z wodą. Działka narożna tylko dwóch sąsiadów otoczona wysokim żywopłotem. Przed domkiem trawnik i...

29 000
97 zł / m²
ponad miesiąc temu
5
Mieszkanie 2-pokojowe Lublin Felin, ul. Królowej Jadwigi

Lublin Felin ul. Królowej Jadwigi Mieszkanie na sprzedaż

2 pok. 36 3 piętro Bez pośrednika

Nowe mieszkanie w bloku czterokondygnacyjnym z windą, o powierzchni użytkowej 35,85 m2, składajcie się z 1 pokoju, pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki z WC. Komórka lokatorska o pow. 3,36 m2 oraz loggia o pow. 6,37 m2. Stan deweloperski, możliwość zmiany układu pomieszczeń. Lokalizacja mieszkania to osiedle Fel...

275 000
7671 zł / m²
ponad miesiąc temu
14
Mieszkanie 3-pokojowe Lublin Czuby, ul. Sympatyczna

Lublin Czuby ul. Sympatyczna Mieszkanie na sprzedaż

3 pok. 49 parter Bez pośrednika

Mam do sprzedania mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 49,1 m kw. położone na parterze w 10-piętrowym bloku w dzielnicy Czuby Północne, osiedle Skarpa. Cena 333.000 zł, do negocjacji. Pośrednikom dziękuję! Mieszkanie składa się z 3 pokoi: - przechodniego salonu (13,9 m. kw.) z szafą wnękową przesuwną - dw...

333 000
6782 zł / m²