Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Łódź

Łódź - 766 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 3 Źródło: SimilarWeb Adresowo to trzeci najpopularniejszy portal z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

3 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 3 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Łódź
dzisiaj
nowe
4
Działka inwestycyjna Łódź Nowe Rokicie, ul. Piasta

Łódź Nowe Rokicie ul. Piasta Działka na sprzedaż

inwestycyjna 662 Bez pośrednika

Na sprzedaż działka inwestycyjna przy ul Piasta, obręb geodezyjny nr G1. Powierzchnia 662 m², działka w kształcie prostokąta. Dla działki została wydana prawomocna decyzja o warunkach zabudowy obejmująca budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i komunikacją obejmującą parking podzie...

695 000
1050 zł / m²
dzisiaj
nowe
7
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Józefa Babickiego

Łódź Retkinia ul. Józefa Babickiego Mieszkanie na sprzedaż

2 pok. 42 4 piętro Bez pośrednika

Sprzedam (bezpośrednio) dwupokojowe, umeblowane mieszkanie na 4 piętrze wieżowca na Retkini przy ul. Babickiego. Blok z roku 1980, ocieplony, zadbany, z windą, klatka schodowa odnowiona. Mieszkanie jest do remontu: w pomieszczeniach nie ma glazury ani terakoty, odpadają więc wszelkie prace związane ze skuwaniem płytek, zrywanie...

250 000
5893 zł / m²
dzisiaj
nowe
5
Działka rekreacyjna Łódź Bałuty

Łódź Bałuty Działka na sprzedaż

rekreacyjna 300 Bez pośrednika

Witam. Sprzedam ogródek działkowy Zielona Polana ok.Manufaktury. Działka przez ostatni rok w ogóle nie była użytkowana, ponieważ kupiłem drugą poza miastem, stąd decyzja o sprzedaży. Na działce znajdują się dwa domki (jeden do zamieszkania, drugi do przeznaczenia jako schowek ) W granicy znajduję się woda. Zapraszam do kon...

15 000
50 zł / m²
ponad tydzień temu
9
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, al. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 68

Łódź Retkinia al. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego Mieszkanie na sprzedaż

3 pok. 56 1 piętro Bez pośrednika

Mieszkanie M4 w pełni rozkładowe, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc. 2 przedpokoje - 2 pary drzwi dzięki czemu nie słychać odgłosów z klatki schodowej, komórka lokatorska. Pierwsze piętro w wieżowcu wzdłuż Al. Wyszyńskiego. Okna południe - duży pokój, północ - pokoje i kuchnia. Z tyłu bloku przedszkole, kawałek dalej szkoła z ...

365 000
6518 zł / m²