Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Łochowo

Łochowo - 6 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 4 Źródło: SimilarWeb Adresowo to jeden z 4 najpopularniejszych portali z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

2 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 2 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Łochowo
ponad tydzień temu
4
Działka budowlana Łochowo

Łochowo Działka na sprzedaż

budowlana 977 Bez pośrednika

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Łochowo u zbiegu ulic Gradowej i Leśnej. Media - w drodze (także gaz ziemny), kształt umożliwiający ulokowanie frontu domu od jednej z ulic. Działka praktycznie graniczy z lasem, Biedronka i Kanał Notecki w odległości około 5-7 minut spacerem; szkoła podstawowa, Mila, przych...

160 000
164 zł / m²
ponad miesiąc temu
3
Działka budowlana Łochowo

Łochowo Działka na sprzedaż

budowlana 905 Bez pośrednika

Sprzedam działkę budowlaną w spokojnej okolicy w Łochowie. Działka płaska ma kształt prostokątny. Uzbrojona w wodę oraz prąd. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Blisko centrum około 1000 m do sklepów Biedronka oraz Mila, kościoła oraz szkoły. Przystanek autobusowy około 300m. 20 min do Centum Bydgoszczy. działka o nr 249/...

139 000
154 zł / m²
ponad miesiąc temu
4
Działka budowlana Łochowo

Łochowo Działka na sprzedaż

budowlana 905 Bez pośrednika

Sprzedam działki budowane w spokojnej okolicy w Łochowie Działki maja kształt kwadratow są uzbrojone w wodę oraz prąd Blisko centrum około 1000 m do sklepów Biedronka Mila, kościół szkoły, przystanek autobusowy około 300 m 20 min do Centuen Bydgoszczy NR 249/6 - 905m2 Cena 135 000 zł i 249/7 - 872 m 2. 135 000 zł S...

135 000
149 zł / m²
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.