Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Gdańsk

Gdańsk - 647 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 3 Źródło: SimilarWeb Adresowo to trzeci najpopularniejszy portal z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

3 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 3 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Gdańsk
wczoraj
nowe
10
Działka rekreacyjna Gdańsk Olszynka, ul. Modra

Gdańsk Olszynka ul. Modra Działka na sprzedaż

rekreacyjna 372 Bez pośrednika

Witam, sprzedam działkę rod z domkiem całorocznym wraz ze wszystkimi mediami jak woda, prąd, szambo 5m2 pojemnosci. W domu jest łazienka wraz z toaleta, prysznicem i umywalka. Salon z aneksem kuchennym w którym jest główne ogrzewanie czyli koza i komin murowany z cegły , który robi fajny klimat oraz piętrem domku , który miał pr...

95 000
255 zł / m²
wczoraj
nowe
17
Działka rekreacyjna Gdańsk Rębiechowo, ul. Nowatorów

Gdańsk Rębiechowo ul. Nowatorów Działka na sprzedaż

rekreacyjna 304 Bez pośrednika

Sprzedam działkę RODO Gdańsk Rębiechowo ul. Nowatorów. Na działce o powierzchni 304m2 znajduje się drewniany domek. W domku znajdują się aneks kuchenny Na terenie działki jest komórka na narzędzia i inne potrzebne rzeczy. Działka jest ogrodzona posiada przyłącze wody, energii elektrycznej Wolną przestrzeń można zaaranżować...

37 000
122 zł / m²
wczoraj
nowe
1
Działka rekreacyjna Gdańsk Osowa, Owczarnia

Gdańsk Osowa Owczarnia Działka na sprzedaż

rekreacyjna 320 Bez pośrednika

Sprzedam działkę ROD . Na działce jest trawnik oraz młode nasadzenia : czereśnie wisienki , aronia , orzech , jabłonki . Woda jest na zimę wyłączana a prąd jest przez cały rok . Blisko obwodnica Trójmiasta , Lasy Oliwskie , Stadnina koni , Auchan , Biedronka , Castorama , Jezioro Wysockie i jezioro Osowski...

8 000
25 zł / m²
ponad miesiąc temu
31
bliźniak, 4 pokoje Gdańsk Wrzeszcz, ul. Grodzieńska 15

Gdańsk Wrzeszcz ul. Grodzieńska Dom na sprzedaż

181 4 pokoje Bez pośrednika

Dom położony w rajskiej enklawie w centrum Gdańska - DIABEŁKOWIE. Nazwa ta, doskonale odpowiada nazwie przedwojennej, która brzmiała „Düwelkau”. Osiedle zaczęto budować w II połowie lat trzydziestych według projektu architekta Otto Schrödera, specjalisty od budownictwa jednorodzinnego. Budynki wznoszono stopniowo ...

1 490 000
8246 zł / m²