Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Częstochowa

Częstochowa - 389 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 3 Źródło: SimilarWeb Adresowo to trzeci najpopularniejszy portal z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

3 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 3 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Częstochowa
wczoraj
nowe
8
Mieszkanie 1-pokojowe Częstochowa Tysiąclecie

Częstochowa Tysiąclecie Mieszkanie na sprzedaż

1 pok. 31 6 piętro Bez pośrednika

Nowe okna, kafelki, kabina, sanitariaty. Po remoncie jeszcze nikt nie mieszkał. Spokojna okolica, na korytarzu tylko cztery mieszkania (sami starsi, brak dzieci i zwierząt) . Oczywiście dwie windy, piwnica i balkon. Ładny widok, w około zieleń. Blisko szpital, przedszkole, szkoła, kościół, sklepy, promenada, parkingi. Blisko tra...

215 000
6935 zł / m²
2 dni temu
4
Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa, ul. Worcella

Częstochowa ul. Worcella Mieszkanie na sprzedaż

3 pok. 66 parter Bez pośrednika

65,75 m2. Trzy niezależne pokoje, balkon/loggia, osobna kuchnia, łazienka z wc, piwnica, suszarnia na strychu. Wysoki parter. Budynek trzypiętrowy z lat 1960, budownictwo tradycyjne mieszane. Mieszkanie przestronne i jasne, rozkładowe. Okna kuchni i dwóch pokoi wychodzą na zieloną przestrzeń osiedla, okna dużego pokoju wyc...

310 000
4697 zł / m²
3 dni temu
5
Działka rekreacyjna Częstochowa Błeszno

Częstochowa Błeszno Działka na sprzedaż

rekreacyjna 504 Bez pośrednika

Witam mam do sprzedania działkę rekreacyjną na terenie ROD Jelonek przy ulicy Kusocińskiego. Działka została w zeszłym roku wyrównana, jest również doprowadzony prąd i woda. Bardzo spokojna okolica oraz mili sąsiedzi Więcej informacji telefonicznie....

25 000
50 zł / m²
ponad miesiąc temu
10
Działka rekreacyjna Częstochowa Sabinów, ul. Gronowa 2

Częstochowa Sabinów ul. Gronowa Działka na sprzedaż

rekreacyjna 400 Bez pośrednika

Na sprzedaż działka rekreacyjna i pod uprawę ROD (Rodzinne Ogródki Działkowe) "Przyjaźń" na Sabinowie w Częstochowie. Numer działki: 695 Powierzchnia: 4 ary Adres: ul. Gronowa 2 Budynek murowany, suchy o powierzchni 35 , z pokojem i kuchnią oraz pomieszczeniem gospodarczym z osobnym wejściem. Działka uprawiana od wielu l...

35 000
88 zł / m²