Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Chełm

Chełm - 90 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 4 Źródło: SimilarWeb Adresowo to jeden z 4 najpopularniejszych portali z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

2 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 2 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Chełm
4 dni temu
3
Działka budowlana Chełm

Chełm Działka na sprzedaż

budowlana 2300 Bez pośrednika

Sprzedam zaciszną działkę otoczoną drzewami, w dzielnicy nowych domów jednorodzinnych. Działka ma wyjątkowo dogodną lokalizację. Znajduje się w okolicy ul. Metalowej, skąd można szybko dojechać lub dojść do centrum miasta, a zarazem jest w pobliżu zielonych terenów Chełma: Uherki, ścieżki rowerowej i zalewu Żółtańce. Dział...

186 000
81 zł / m²
4 dni temu
6
Mieszkanie 2-pokojowe Chełm Dyrekcja

Chełm Dyrekcja Mieszkanie na sprzedaż

2 pokoje 52 parter Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie na parterze. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, piwnica. W mieszkaniu był robiony remont łazienki oraz wymienione zostały okna. Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu szkoła, przedszkole, przystanek, sklepy....

222 000
4269 zł / m²
4 dni temu
6
Działka budowlana Chełm, ul. Przejazdowa

Chełm ul. Przejazdowa Działka na sprzedaż

budowlana 670 Bez pośrednika

Witam, sprzedam działkę budowlaną przy ul. Przejazdowej boczna ul. Rejowieckiej. Działka ogrodzona, w okolicy woda, kanalizacja, prąd, gaz....

80 400
120 zł / m²
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.