Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Bratkowice

Bratkowice - 9 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 3 Źródło: SimilarWeb Adresowo to trzeci najpopularniejszy portal z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

3 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 3 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Bratkowice
5 dni temu
1
Działka rolna Bratkowice

Bratkowice Działka na sprzedaż

rolna 4510 Bez pośrednika

Sprzedam działkę rolną w Bratkowicach numer 4799/9 Obręb 0002 szerokość działki około 12 metrów, długość około 375 metrów w odległości 150m zabódowa Księga wieczysta: RZ1Z/00071579/3...

42 000
9 zł / m²
ponad tydzień temu
8
Mieszkanie 2-pokojowe Bratkowice

Bratkowice Mieszkanie na sprzedaż

2 pok. 48 4 piętro Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie 48m na Bratkowicach Mieszkanie na 4 piętrze. 2 pokoje ( salon i maly pokoj) Łazienka Kibelek Kuchnia Korytaz Blisko sklep, szkoła. Do mieszkania przynalezna piwnica. Cena do negocjacji!!! Więcej informacji udziele telefonicznie. Zapraszam...

289 000
6021 zł / m²
ponad miesiąc temu
6
Działka rolno-budowlana Bratkowice Skworcza

Bratkowice Skworcza Działka na sprzedaż

rolno-budowlana 3200 Bez pośrednika

Sprzedam działkę 32a w Bratkowicach. nr 6406/2. Działka znajduje w cichej i spokojnej okolicy, położona jest blisko lasu a w sąsiedztwie znajduje się kilka domów jednorodzinnych. Dojazd do działki bezpośrednio z drogi asfaltowej. Media: Prąd, woda, kanalizacja na działce i gaz już w projekcie Atuty: - ładna, spokojna okoli...

180 000
56 zł / m²