Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Bończa

Bończa - 3 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 4 Źródło: SimilarWeb Adresowo to jeden z 4 najpopularniejszych portali z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

2 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 2 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Bończa
ponad miesiąc temu
8
dom wolnostojący Bończa

Bończa Dom na sprzedaż

70 Bez pośrednika

Sprzedam dom we wsi Bończa gmina Kraśniczyn powiat Krasnystaw . Dom jest położony kilometr od głównej drogi Krasnystaw , Hrubieszów , w przepięknej okolicy blisko lasu , w pobliżu skierbieszowskiego parku krajobrazowego . Do domu podciągnięty jest prąd oraz wodociąg ....

70 000
1000 zł / m²
ponad miesiąc temu
8
dom wolnostojący Bończa

Bończa Dom na sprzedaż

160 Bez pośrednika

Dom z bala, z użytkowym poddaszem. Ocieplony od wewnątrz wełną 15 cm. Ogrzewanie - kominek z płaszczem wodnym. Kolektory słoneczne. Parter: salon 45m, kuchnia, pokój, łazienka, 2 piwniczki. Poddasze: 3 pokoje, antresola, wc. Całość działki - 1h40a w tym 80a ogrodzone, do działki przylega 60-cio arowa plantacja świerków. ...

320 000
2000 zł / m²