Szukaj Dodaj

 Gdynia Mały Kack, ul. Leśna - Mieszkanie 2-pokojowe · 49 m² · 4 piętro

372 225 zł
7505 zł / m²
Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia Mały Kack, ul. Leśna
372 225 zł 7505 zł / m² Jakie będą raty kredytu dla tej nieruchomości?
  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,60 m²
  • 4 piętro w bloku
  • Gdynia, Mały Kack, ul. Leśna
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
Otulina Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zapewnia ukojenie, komfort obcowania z dziewiczą przyrodą, ciszę i spokój. Bliskość głównych arterii komunikacyjnych sprawia natomiast, że w szybki i wygodny sposób możemy znaleźć się w wybranym miejscu Trójmiasta. Niewielkie 3 piętrowe budynki wyposażone w cichobieżne windy z mieszkaniami o powierzchni od 33 m2 do 120 m2, idealnie wkomponowują się w otoczenie pozwalając, aby to zieleń drzew i lasów, a nie bryły budynków, stanowiły wizualną dominantę.

Otaczająca osiedle infrastruktura wypoczynkowo - rekreacyjna, dostosowana także do potrzeb osób niepełnosprawnych, idealnie wkomponowuje się w otaczającą przyrodę, wykorzystując dla Państwa wygody jej wszelkie atuty. To wszystko sprawia, że nasze osiedle pozytywnie wyróżnia się na tle innych inwestycji deweloperskich i dopełnia obrazu BERNADOWO PARK jako miejsca wyjątkowego. Takim właśnie szczególnym urokiem charakteryzuje się obszarem jest gdyńskie Bernadowo, będące częścią dzielnicy Mały Kack.

Bliskie sąsiedztwo pięknego, pachnącego lasu daje nieograniczone możliwości spędzania wolnego czasu na łonie przyrody. Zapewnia ciszę i spokój, dając ukojenie po intensywnym dniu.

To wymarzone miejsce dla dalszych i bliższych spacerów, uprawiania sportów oraz wypraw np. na Polanę Bernadowską, gdzie znajduje się stadnina koni.

Więcej o inwestycji

Podobne mieszkania z tej inwestycji:
Gdynia Mały Kack, ul. Leśna · 2 pokoje · 50 m² · 4 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
372 225 zł
7505 zł / m²
Gdynia Mały Kack, ul. Leśna · 2 pokoje · 50 m² · 4 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
372 225 zł
7505 zł / m²
Gdynia Mały Kack, ul. Leśna · 2 pokoje · 49 m² · 4 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
378 070 zł
7700 zł / m²
Wyślij wiadomość
Właściciel sprzedaje z agencją nieruchomości.
Plan nieruchomości
Gdynia Mały Kack, Leśna Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.