Szukaj Dodaj

 Kraków Ruczaj, ul. Karola Bunscha - Mieszkanie 1-pokojowe · 37 m² · parter Ogłoszenie wstrzymane

243 000 zł
6550 zł / m²
243 000 zł 6550 zł / m² Jakie będą raty kredytu dla tej nieruchomości?
  • Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 37,10 m²
  • parter w bloku
  • Kraków, Ruczaj, ul. Karola Bunscha
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Termin odbioru: 2018 II kw.
Pierwsze osiedle z widokiem na zdrowie powstaje w jednym z najnowocześniejszych i najdynamiczniej rozwijających się rejonów Krakowa.

Jest to pierwsze osiedle w Polsce o tak przemyślanej koncepcji architektonicznej, by w połączeniu z zastosowaniem innowacyjnej technologii oraz nadmorskich gatunków roślin, można było na nim oddychać zdrowym, czystszym powietrzem, ciesząc się ciszą i spokojem w otoczeniu bujnej roślinności.
Przemyślana koncepcja architektoniczna

Harmonijny i zawarty układ pięciu 5 - kondygnacyjnych budynków z otwarciami atrialnego wnętrza na osiach północ południe, wschód zachód zapewniają poczucie otwartości i szerokiej perspektywy. W projekcie układu mieszkań wykorzystano jak najwięcej naturalnego światła, dzięki czemu w ich wnętrzach panuje odprężająca i ciepła atmosfera. Dopełnieniem atrialnego wnętrza jest mała architektura, liczne ciągi spacerowe, strefa chillout oraz plac zabaw dla dzieci. W obrębie inwestycji powstanie również galeria handlowo usługowa.

Inspirowaną najnowszymi trendami architekturę eleganckich budynków zaprojektowano przy zastosowaniu naturalnych materiałów takie jak: kamień, stał nierdzewna, szkło i aluminium, które zapewniają zarówno wysokie walory estetyczne elewacji, jak i jej trwałość.
Stawiamy na spokój i bezpieczeństwo

Zgodnie ze współczesnymi rozwiązaniami urbanistycznymi układ inwestycji został tak przemyślany, by stworzyć bezpieczną prywatną przestrzeń, zamkniętą na ruch samochodowy, który będzie odbywał się na parkingach podziemnych oraz wokół osiedla. Taka koncepcja architektoniczna stanowi doskonałą alternatywę dla istniejących osiedli tworzących blokowiska o równoległym układzie budynków.

Na terenie osiedla powstaną gradiernie wytwarzające naturalny, leczniczy mikroklimat, zostanie on uzyskany za pomocą zaawansowanej technologii , która poprzez rozbijanie kropel ociekającej solanki powoduje hydro-jonizację, podobnie jak naturalne rozbryzgujące się fale morskie. Powietrze w otoczeniu gradierni wykazuje wyjątkową czystość bakteriologiczną i nasycone jest takimi minerałami, jak: jod, brom, wapń, magnez, sód, potas, żelazo i innymi mikroelementami. Przebywanie ok 2 h w takim klimacie odpowiada 3 dniom spędzonym nad morzem wraz z jego niepowtarzalnymi właściwościami leczniczymi, rehabilitacyjnymi i relaksacyjnymi.

Przebywanie w pobliżu gradierni wzmacnia system immunologiczny organizmu a także jest szczególnie pomocne są w profilaktyce i leczeniu: alergii i uczuleń, niedoczynność tarczycy, niewydolność krążenia, nadciśnienie i wszelkich chorób górnych dróg oddechowych. Ponadto jest wskazane dla osób, które mają kłopoty z koncentracją, często odczuwają przemęczenie i są narażone na stres. Nie bez znaczenia są także profilaktyczne właściwości aerozolu wytwarzanego przez gradiernie, który pozwala oczyścić drogi oddechowe z szeregu pyłów wdychanych wraz z zanieczyszczonym powietrzem.

Więcej o inwestycji

Podobne mieszkania z tej inwestycji:
Kraków Ruczaj, ul. Karola Bunscha · 1 pokój · 32 m² · 3 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
234 500 zł
7260 zł / m²
Kraków Ruczaj, Karola Bunscha Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.