Szukaj Dodaj

 Lublin Bronowice, ul. Firlejowska - Mieszkanie 2-pokojowe · 48 m² · parter

229 454 zł
4702 zł / m²
229 454 zł 4702 zł / m² Jakie będą raty kredytu dla tej nieruchomości?
  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,80 m²
  • parter w bloku
  • Lublin, Bronowice, ul. Firlejowska
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
Inwestycja charakteryzuje się ciekawą, nowoczesną architekturą. Osiedle położone jest w spokojnej, zielonej części miasta, z doskonałym dojazdem do centrum Lublina oraz innych dzielnic.

Teren osiedla został całkowicie zagospodarowany zaprojektowano dużą ilość zieleni, plac zabaw dla najmłodszych, wydzieloną strefę zewnętrznych miejsc postojowych oraz miejsca dla rowerów. Bezpieczeństwo zapewnia mieszkańcom ogrodzona strefa dostępu do osiedla oraz monitoring.

Budynki są w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych. Nowoczesne, cichobieżne windy zaprojektowano we wszystkich klatkach schodowych. Umożliwią one dostęp do wszystkich kondygnacji nadziemnych oraz zjazd do podziemnego parkingu i komórek lokatorskich.

W mieszkaniach jest ogrzewanie z kotłowni gazowej zlokalizowanej na ostatniej kondygnacji w budynku nr 2, zasilającej wszystkie budynki.

Mieszkania zrealizowane zostały w tzw. standardzie deweloperskim przygotowane do końcowego wykończenia przez nabywców.

Usytuowanie budynków, otoczenie, sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej, zapewnia spokój i ciszę, a bliskość ścieżek rowerowych, Parku Bronowickiego i terenów nadrzecznych daje możliwość aktywnego wypoczynku.

Ponadto rejon został objęty Programem Rewitalizacji dla Lublina.

Więcej o inwestycji

Wyślij wiadomość
Właściciel sprzedaje z agencją nieruchomości.
Zadzwoń
Tel. 814...
Lublin Bronowice, Firlejowska Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.