Szukaj Dodaj

 Katowice, ul. Armii Krajowej - Mieszkanie 2-pokojowe · 51 m² · 2 piętro

258 000 zł
5000 zł / m²
258 000 zł 5000 zł / m² Jakie będą raty kredytu dla tej nieruchomości?
  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,60 m²
  • 2 piętro w bloku
  • Katowice, ul. Armii Krajowej
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
Inwestycja obejmuje budynek wolnostojący, trzykondygnacyjny o funkcji mieszkalno-usługowej wraz z parkingiem podziemnym, położonym w Katowicach Ligocie.

Całkowita powierzchnia budynku wynosi ok. 900m2. Na parterze znajdować się będą lokale użytkowe o powierzchni 77 m2 oraz 112 m2, a na górnych kondygnacjach mieszkania dwu- oraz trzypokojowe o powierzchni od 43 m2 do 85 m2.
W kondygnacji podziemnej znajduje się garaż na 6 miejsc postojowych przewidzianych dla mieszkańców i właścicieli lokali. Na zewnątrz budynku będą znajdować się 4 miejsca postojowe z boku budynku oraz 6 miejsc postojowych przed budynkiem przewidziane głównie dla klientów lokali użytkowych. Lokale oddane będą w standardzie deweloperskim, w którym uwzględniono ogrzewanie podłogowe oraz jedną ścianę wewnętrzną wykonaną z cegły klinkierowej ręcznie formowanej.
Na etapie realizacji istnieje możliwość dostosowania układu pomieszczeń i wykończenia pod klucz na bardzo dogodnych warunkach.

Więcej o inwestycji

Wyślij wiadomość
Właściciel sprzedaje z agencją nieruchomości.
Zadzwoń
Tel. 324...
Katowice, Armii Krajowej Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.