Szukaj Dodaj

 Warszawa Stary Rembertów, ul. Roty 57 - Mieszkanie 4-pokojowe · 113 m² · 1 piętro

615 000 zł
5418 zł / m²
Największy serwis ogłoszeń bez pośredników
Zdjęcia i numery telefonów widoczne są po rejestracji
lub
Rejestrując się akceptujesz regulamin.
Nie spamujemy. Nie publikujemy na Facebooku.
Jeśli masz konto, zaloguj się.
615 000 zł 5418 zł / m² Jakie będą raty kredytu dla tej nieruchomości?
  • Dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 113,51 m²
  • 1 piętro w 2-piętrowym domu wielorodzinnym z 2004 roku
  • Warszawa, Stary Rembertów, ul. Roty
  • Balkon, garaż, ogródek, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w dobrym stanie
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
Lokal nr 4 o powierzchni 113,51 m2 w tym powierzchnia poddasza 25 m2. Do lokalu przynależy garaż o powierzchni 15,48 m2. Dla nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta. Z własnością nieruchomości związany jest udział w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz część budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali wnoszący 1/4. Budynek zlokalizowany jest w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej niskiej, jedno i kilku rodzinnej.
Teren wokół budynku jest zagospodarowany i ogrodzony. W pobliżu znajdują się punkty usługowe, szkoła podstawowa, liceum ogólnokształcące, przedszkole niepubliczne, sklepy spożywcze, apteka, Biedronka, Lidl, Tesco. W odległości ok.1.3 km znajduje się Akademia Sztuki Wojennej. Urząd Dzielnicy Rembertów oddalony jest ok 1 km, Urząd Pocztowy 1,2 km, Przychodnia zdrowia ok. 1,2 km. Budynek oddalony jest od przystanku autobusowego ok. 550m przy ul. Paderewskiego, ok. 750 m przy ul. Chruściela "Montera", a od przystanku kolejowego ok 1,5 km. Mieszkanie usytuowane jest na piętrze i poddaszu w budynku 4-lokalowym przy ul. Roty. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedsionka i korytarza. Do lokalu przynależy garaż o pow.15,48 m2 oraz poddasze o powierzchni 25 m2. Na poddaszu znajduje się 1 pokój, łazienka, korytarz i powierzchnia otwarta, zagospodarowana na na gabinet. Mieszkanie z wystawą okien na 3 strony świata, posiada balkon. W lokalu znajdują się skosy. Właściciele mają prawo do korzystania z ogródka i altany znajdującej się w narożu działki.
Instalacje w lokalu: elektryczna, woda ze studni, kanalizacja miejska, ogrzewanie z pieca gazowego, gazowa, domofonowa. Budynek wybudowany w 2004 roku wykonany w technologii tradycyjnej, murowany z pustaków, więźba dachowa drewniana, pokrycie dachu blachodachówką. Stan techniczny mieszkania dobry, do zamieszkania.
Mieszkanie bezczynszowe. Budynek 4 lokalowy.
Ogłoszenie dodane ponad tydzień temu
Warszawa Stary Rembertów, Roty 57 Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.