Szukaj Dodaj

 Poznań, ul. Stanisława Staszica 11 - Mieszkanie 5-pokojowe · 84 m² · 4 piętro

435 000 zł
5148 zł / m²
Największy serwis ogłoszeń bez pośredników
Zdjęcia i numery telefonów widoczne są po rejestracji
lub
Rejestrując się akceptujesz regulamin.
Nie spamujemy. Nie publikujemy na Facebooku.
Jeśli masz konto, zaloguj się.
435 000 zł 5148 zł / m²
  • Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 84,50 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowej kamienicy z 1907 roku
  • Poznań, ul. Stanisława Staszica    zobacz średnie ceny
  • Okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Mieszkanie na poddaszu kamienicy położonej przy ulicy Staszica w Poznaniu o powierzchni 84,5 metra (księga wieczysta) po podłodze 118 metrów ( czyli 33,5 metra gratis).
Kamienica po całkowitym remoncie, odnowiona i ocieplona, podłączona do CO i CWU z wymienionymi wszystkimi instalacjami więc nie będzie przez wiele lat wymagała większych nakładów finansowych.
Mieszkanie podzielone na strefy : dzienną i wypoczynkową, składa się z salonu, kuchni, gabinetu-sypialni oraz pokoju dziennego i dwóch małych sypialni w części niższej. Wysokość pomieszczeń od 360 cm do 140 cm. Plan mieszkania na zdjęciu.
Mieszkanie zadbane, na bieżąco remontowane. Nowe instalacje, nowa zabudowa kuchenna, nowe sprzęty, które mogą pozostać w cenie.
Istnieje możliwość podłączenia mieszkania do CO i CWU - instalacja doprowadzona pod drzwi, jednak mieszkanie jest tak ciepłe, że warto pozostać przy piecu gazowym (rachunki do wglądu).
Jest to mieszkanie dla ludzi młodych z dziećmi szkolnymi bo gwarantuje bliski dostęp do szkół, służby zdrowia i wielu innych instytucji lub mieszkanie dla inwestora na wynajem, ponieważ można w dowolny sposób je przebudować (zabudowa lekka).
Pełna własność z KW.
Pośrednikom bardzo dziękujemy. Nie podpisujemy żadnej umowy na sprzedaż, jednak jeżeli zgłosi się ktoś z kupującym, deklarujemy zapłatę prowizji nie wyższej niż 2%
Cena do rozsądnej negocjacji.
Kontakt bezpośredni. 
Ogłoszenie dodane ponad tydzień temu
Poznań, Stanisława Staszica 11 Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.