Szukaj Dodaj

 Gdynia Mały Kack, ul. Strzelców - Mieszkanie 3-pokojowe · 75 m² · 1 piętro

484 266 zł
6448 zł / m²
Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia Mały Kack, ul. Strzelców
484 266 zł 6448 zł / m² Jakie będą raty kredytu dla tej nieruchomości?
  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 75,10 m²
  • 1 piętro w bloku
  • Gdynia, Mały Kack, ul. Strzelców
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
Jest to nowa, kameralna inwestycja powstająca w Gdyni na terenie dzielnicy Mały Kack. Inwestycję utworzą trzy niewielkie, 4-kondygnacyjne budynki, w których łącznie znajdzie się 129 lokali mieszkalnych.

W ofercie znajdą się 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe apartamenty o powierzchniach liczących od 42 do 131 mkw. oraz kilka lokali usługowych. Apartamenty znajdujące się na piętrach będą posiadały przestronne balkony lub tarasy, zaś te umiejscowione na parterach wydzielone ogródki. Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń - wynosząca 2,75 metra - oraz duże przeszklenia pozwolą na swobodną aranżację wnętrz.

Wygodę mieszkania zapewnią podziemne miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórki lokatorskie, ponadto do dyspozycji mieszkańców przeznaczonych zostanie ponad 50 naziemnych miejsc parkingowych. Komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami zapewnią nowoczesne, cichobieżne windy. O bezpieczeństwo mieszkańców zadbają domofony, antywłamaniowe drzwi, a w wypadku lokali znajdujących się na parterach także okna wyposażone w antywłamaniowe okucia i szyby.

Inwestycja zostały zaprojektowane z myślą o wymagających mieszkańcach ceniących nowoczesną elegancję. Stonowana kolorystyka materiałów zastosowanych do wykończenia elewacji, szklane balustrady, niebanalna zieleń na terenie inwestycji oraz mała architektura wszystkie te elementy mają za zadanie sprawić prawdziwą przyjemność każdemu, kto odwiedzi te apartamenty.

Więcej o inwestycji

Podobne mieszkania z tej inwestycji:
Gdynia Mały Kack, ul. Strzelców · 3 pokoje · 74 m² · 3 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
494 561 zł
6647 zł / m²
Wyślij wiadomość
Właściciel sprzedaje z agencją nieruchomości.
Plan nieruchomości
Gdynia Mały Kack, Strzelców Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.