Szukaj Dodaj

 Gdynia Mały Kack, ul. Strzelców - Mieszkanie 3-pokojowe · 75 m² · 1 piętro Ogłoszenie wstrzymane

484 266 zł
6448 zł / m²
484 266 zł 6448 zł / m² Jakie będą raty kredytu dla tej nieruchomości?
  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 75,10 m²
  • 1 piętro w bloku
  • Gdynia, Mały Kack, ul. Strzelców
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Termin odbioru: 2015 IV kw.
Jest to nowa, kameralna inwestycja powstająca w Gdyni na terenie dzielnicy Mały Kack. Inwestycję utworzą trzy niewielkie, 4-kondygnacyjne budynki, w których łącznie znajdzie się 129 lokali mieszkalnych.

W ofercie znajdą się 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe apartamenty o powierzchniach liczących od 42 do 131 mkw. oraz kilka lokali usługowych. Apartamenty znajdujące się na piętrach będą posiadały przestronne balkony lub tarasy, zaś te umiejscowione na parterach wydzielone ogródki. Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń - wynosząca 2,75 metra - oraz duże przeszklenia pozwolą na swobodną aranżację wnętrz.

Wygodę mieszkania zapewnią podziemne miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórki lokatorskie, ponadto do dyspozycji mieszkańców przeznaczonych zostanie ponad 50 naziemnych miejsc parkingowych. Komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami zapewnią nowoczesne, cichobieżne windy. O bezpieczeństwo mieszkańców zadbają domofony, antywłamaniowe drzwi, a w wypadku lokali znajdujących się na parterach także okna wyposażone w antywłamaniowe okucia i szyby.

Inwestycja zostały zaprojektowane z myślą o wymagających mieszkańcach ceniących nowoczesną elegancję. Stonowana kolorystyka materiałów zastosowanych do wykończenia elewacji, szklane balustrady, niebanalna zieleń na terenie inwestycji oraz mała architektura wszystkie te elementy mają za zadanie sprawić prawdziwą przyjemność każdemu, kto odwiedzi te apartamenty.

Więcej o inwestycji

Podobne mieszkania z tej inwestycji:
Gdynia Mały Kack, ul. Strzelców · 3 pokoje · 70 m² · 1 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
455 520 zł
6498 zł / m²
Gdynia Mały Kack, Strzelców Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.