Szukaj Dodaj

 Rzeszów Staroniwa, ul. Widokowa - Mieszkanie 2-pokojowe · 48 m² · parter

234 982 zł
4845 zł / m²
Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów Staroniwa, ul. Widokowa
234 982 zł 4845 zł / m² Jakie będą raty kredytu dla tej nieruchomości?
  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,50 m²
  • parter w bloku z 2016 roku
  • Rzeszów, Staroniwa, ul. Widokowa
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Termin odbioru: 2016 IV kw.
Osiedle Panorama zlokalizowane jest w spokojnej i atrakcyjnej dzielnicy Staroniwa w Rzeszowie, przy ul. Panoramicznej Widokowej. Niewielka odległość do centrum, zapewnia szybki i komfortowy dostęp do najważniejszych punktów usługowych, handlowych i rekreacyjnych na terenie miasta.
Położenie Osiedla zapewnia możliwość korzystania z dobrych połączeń komunikacyjnych.
Dla osób ceniących aktywny wypoczynek atutem będzie bliskość obiektów rekreacyjnych, takich jak: basen, lodowisko, stadion sportowy.
Inwestycja przygotowana jest z myślą o wymagającym kliencie, ceniącym zarówno spokój otoczenia jak i dobrą komunikację z centrum miasta oraz łatwy dostęp do obiektów handlowych, rozrywkowych oraz szkół.

Obecnie, w ramach finalnego etapu Osiedla Panorama, realizowany jest budynek o pięciu kondygnacjach nadziemnych. Powstanie w nim 35 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach. Najmniejsze spośród nich będą miały 29,5, a największe-69 mkw. powierzchni. Do każdego z nich będzie przynależeć balkon oraz komórka lokatorska. Na kondygnacji podziemnej powstanie wielostanowiskowy garaż z 20 miejscami postojowymi. Budynek będzie też wyposażony w windy, które zapewnią wygodną komunikację pomiędzy wszystkimi piętrami.
Inwestycje realizuje Skanska S.A.- jeden z liderów polskiej branży budowlanej.

Więcej o inwestycji

Plan nieruchomości
Rzeszów Staroniwa, Widokowa Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.