Szukaj Dodaj

 Wrocław Krzyki, ul. Smardzowska - Mieszkanie 2-pokojowe · 56 m² · parter Ogłoszenie wstrzymane

295 303 zł
5199 zł / m²
295 303 zł 5199 zł / m² Jakie będą raty kredytu dla tej nieruchomości?
  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56,80 m²
  • parter w bloku
  • Wrocław, Krzyki, ul. Smardzowska
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Termin odbioru: 2016 II kw.
Iinwestycja zrealizowana jest w południowej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki Wojszyce, przy ul. Smardzowskiej. Jej niewątpliwym atutem jest doskonała lokalizacja oraz bardzo dobra komunikacja z centrum miasta. W niedalekiej odległości przy ul. Parafialnej jest przystanek autobusowy linii 112, 113 oraz 612, skąd można dojechać do najważniejszych węzłów komunikacyjnych w mieście.

Na nieruchomości powstał jeden kameralny budynek, III kondygnacyjny, 4-klatkowy z garażem podziemnym, wyposażony w cichobieżne windy.

W ofercie sprzedaży znajdują się mieszkania 1,2,3,4 pokojowe mieszkania, od 36 do 85 mkw.

Ponadto, oferujemy miejsca postojowe podziemne oraz komórki lokatorskie.

Wszystkie mieszkania posiadają balkony. Teren wokół inwestycji został zagospodarowany i ogrodzony. Powstał plac zabaw dla dzieci, trawniki, ławki oraz ciągi pieszo-jezdne. W pobliżu znajduje się Akademicki Szpital Kliniczny, Akademia Medyczna oraz Wojskowy Szpital Kliniczny. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się punkty handlowe i usługowe, placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjum), jak również tereny rekreacyjne, min. Park Skowroni, ogródki działkowe, ścieżki rowerowe, a także Wrocławski Park Wodny.

Więcej o inwestycji

Podobne mieszkania z tej inwestycji:
Wrocław Krzyki, ul. Smardzowska · 2 pokoje · 46 m² · parter Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
277 754 zł
5999 zł / m²
Wrocław Krzyki, ul. Smardzowska · 2 pokoje · 57 m² · parter Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
295 303 zł
5199 zł / m²
Wrocław Krzyki, Smardzowska Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.