Szukaj Dodaj

 Drezdenko, ul. Sienkiewicza - Mieszkanie 2-pokojowe · 57 m² · 1 piętro

189 000 zł
3270 zł / m²
189 000 zł 3270 zł / m² Jakie będą raty kredytu dla tej nieruchomości?
  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57,80 m²
  • 1 piętro
  • Drezdenko, ul. Sienkiewicza
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
Inwestycja "Stary Młyn" to malowniczo położony czterokondygnacyjny budynek w samym centrum miejscowości Drezdenko. W parterze budynku znajdują się lokale użytkowe, na wyższych kondygnacjach położonych jest 27 lokali mieszkalnych (po 9 mieszkań na każdym piętrze).

Opis techniczny:
Ławy i ściany fundamentowe z betonu. Ściany konstrukcyjne murowane z cegły ceramicznej. Konstrukcję nośną wewnętrzną stanowią słupy konstrukcyjne drewniane i belki. Stropy - drewniane, w łączniku - wylewane, żelbetowe. Schody - żelbetowe. Poręcze i balustrady z kształtowników stalowych.Dach drewniany, konstrukcji krokwiowej.Stolarka okienna PCV. Parapety zewnętrzne z płytek klinkierowych, wewnętrzne z płyty MDF. Drzwi do lokali mieszkalnych ognioodporne. posadzki betonowe. Tynki wewnętrzne- gładkie cementowo-wapienne. Elewacja- tynki strukturalne cienkowarstwowe, po ociepleniu styropianem 12cm. ogrzewanie indywidualne kotłami gazowymi "Beretta" 2-funkcyjnymi. Sieć wodno-kanalizacyjna podłączona do sieci miejskiej.
W budynku znajduje się winda od poziomu parteru. Zabezpieczenia: całodobowy monitoring oraz domofony na kartę. W mieszkaniach dostępna jest sieć TV oraz internet. do każdego mieszkania przynależy miejsce parkingowe. Atrakcyjna lokalizacja oraz pełna infrastruktura. W pobliżu znajduje się przedszkole, gimnazjum, prywatna przychodnia lekarska, market, park z placem zabaw i rekreacji.

Z okien rozciąga się widok na panoramę miasta, pobliski park oraz przepływającą w pobliżu rzekę.

Możliwość również wykończenia mieszkania "pod klucz" przez dewelopera przy dopłacie.

Więcej o inwestycji

Podobne mieszkania z tej inwestycji:
Drezdenko, ul. Sienkiewicza · 2 pokoje · 50 m² · 3 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
173 000 zł
3453 zł / m²
Drezdenko, ul. Sienkiewicza · 2 pokoje · 51 m² · 3 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
173 000 zł
3426 zł / m²
Drezdenko, ul. Sienkiewicza · 2 pokoje · 61 m² · 3 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
199 000 zł
3273 zł / m²
Wyślij wiadomość
Właściciel sprzedaje z agencją nieruchomości.
Zadzwoń
Tel. 684...
Drezdenko, Sienkiewicza Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.