Szukaj Dodaj

 Gorzów Wielkopolski, ul. Franciszka Walczaka - Mieszkanie 2-pokojowe · 32 m² · 2 piętro

125 050 zł
3848 zł / m²
125 050 zł 3848 zł / m² Jakie będą raty kredytu dla tej nieruchomości?
  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,50 m²
  • 2 piętro w apartamentowcu
  • Gorzów Wielkopolski, ul. Franciszka Walczaka
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
Rezydencja "Villa Park" zlokalizowana jest w samym centrum Gorzowa, przy ulicy Franciszka Walczaka. Ze względu na swoje walory- bliskość śródmieścia, kojącą obecność parkowej zieleni, ścieżkę spacerową prowadzącą w pobliże Filharmonii i zabytkowy charakter części budynków; jest to przedsięwzięcie unikatowe pod każdym względem: zarówno architektonicznym, przyrodniczym jak i komunikacyjnym. Serce tego nowoczesnego kompleksu stanowią luksusowe apartamenty wielorodzinne, wpisane w bryłę trzykondygnacyjnych domów z użytkowym poddaszem i połączone funkcjonalnie z zespołem pomieszczeń usługowych, halą garażową, wielostanowiskowym parkingiem, a także z budynkiem o celu medycznym; kliniką jednego dnia.

W ofercie znajdują się także lokale usługowe o zróżnicowanym metrażu i lokalizacji w obiektach, na sprzedaż lub wynajem.

Inwestycja charakteryzuje się bardzo wysokim standardem wykończenia oraz ciekawą aranżacją wnętrz. Wszystkie budynki dostępne są dla osób niepełnosprawnych.

Więcej o inwestycji

Wyślij wiadomość
Właściciel sprzedaje z agencją nieruchomości.
Zadzwoń
Tel. 684...
Gorzów Wielkopolski, Franciszka Walczaka Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.