Szukaj Dodaj

 Białystok Nowe Miasto, ul. Transportowa - Mieszkanie 2-pokojowe · 40 m² · 1 piętro

193 520 zł
4838 zł / m²
193 520 zł 4838 zł / m² Jakie będą raty kredytu dla tej nieruchomości?
  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m²
  • 1 piętro w bloku
  • Białystok, Nowe Miasto, ul. Transportowa
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Termin odbioru: Gotowe do odbioru
Sonata Park to nowoczesne, niezależne osiedle mieszkaniowe ulokowane na skraju popularnej białostockiej dzielnicy Nowe Miasto. To kompleks dziesięciu budynków mieszkalnych wyróżniających się interesującą i nowoczesną architekturą. Łącznie na osiedlu zostanie wybudowanych około 1300 lokali. Mieszkańcom zapewniono stały monitoring terenu osiedla oraz nieograniczony dostęp do Internetu. Sonata Park to jedyne osiedle w Białymstoku, które posiada hotspoty rozmieszczone na dziedzińcach i placach zabaw.
Harmonijny układ i regularny rytm podziałów elewacji, symetryczne kształty i proste formy brył budynków to cechy charakterystyczne architektury Sonata Park. Na elewacjach będą dominują stonowane barwy, a współczesny styl brył budynków uzupełniają oryginalne detale inspirowane klawiaturą fortepianu, wyrażone w symetrycznym rozmieszczeniu balkonów i loggii. Wyjątkowy charakter osiedla podkreślają muzyczne nazwy poszczególnych budynków i uliczek. Między budynkami znajdą się liczne tereny zielone, aleje otoczone drzewami, pergole oraz rabaty z ozdobną roślinnością
W Sonata Park znajdą się mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, a ich funkcjonalne rozkłady pozwolą na swobodną aranżację wnętrz. Dodatkowym atutem będą duże okna, które doskonale doświetlą pomieszczenia. Do dyspozycji mieszkańców będą miejsca postojowe w garażach podziemnych lub miejsca parkingowe na zewnątrz. Dostęp do lokali usługowych i mieszkań zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Więcej o inwestycji

Wyślij wiadomość
Właściciel sprzedaje z agencją nieruchomości.
Zadzwoń
Tel. 858...
Białystok Nowe Miasto, Transportowa Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.