Szukaj Dodaj

 Głogów, ul. Merkurego - Mieszkanie 2-pokojowe · 49 m² · 2 piętro

192 000 zł
3879 zł / m²
Mieszkanie 2-pokojowe Głogów, ul. Merkurego
192 000 zł 3879 zł / m² Jakie będą raty kredytu dla tej nieruchomości?
  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,50 m²
  • 2 piętro w bloku
  • Głogów, ul. Merkurego
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
W październiku 2014 roku firma developerska Covers Development rozpoczęła budowę, w której skład wchodzą mieszkania oraz garaże podziemne.

Zakończenie budowy planowane jest na trzeci kwartał 2016 roku. Powstanie tam 60 mieszkań, klatka o podwyższonym standardzie, 60 miejsc postojowych w parkingu podziemnym. Cały budynek zostanie podzielony na 4 klatki po 15 mieszkań. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne tarasy i balkony, natomiast mieszkania na parterze dodatkowy ogródek.

Znajduje się w atrakcyjnej i ustronnej części Głogowskiego Os. Kopernik. To idealna lokalizacja zapewniająca spokój i ciszę, ale także najlepszą dostępność najważniejszych punktów w mieście. Usytuowana jest przy ul. Merkurego 6 po dawnym hotelu "Lipsk"

Lokale mieszkalne zaprojektowane są tak, aby ich rozkład łączył funkcjonalność z poczuciem komfortu. Użytkownicy mają możliwość wyboru mieszkań wraz z pięknymi widokami za oknem. Od strony południowej i zachodniej widać zjawiskowy park z fontanną a w oddali piękny kościół, a od strony północnej i wschodniej zachwycające tereny zielone na ogródkach działkowych.

Mieszkańcy korzystają z wind lub klatek schodowych o wysokim, europejskim standardzie. Wnętrze wind wyłożone jest lustrami co sprawia, że każdy użytkownik czuje się jak w luksusowym apartamentowcu. Specjalnie dla wygody mieszkańców windy wjeżdżają od poziomu garaży podziemnych aż do czwartego piętra. Wykończone są stalą nierdzewną, natomiast klatki schodowe wysokiej jakości terakotą.

Do dyspozycji mieszkańców jest parking podziemny wyposażony w automatyczną bramę sterowaną pilotem, który otrzymał każdy właściciel miejsca postojowego.

Bezpieczeństwo i komfort mieszkańców jest dla nas priorytetem więc nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby czuli się Państwo w nim jak najlepiej.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego zaprojektowania indywidualnego układu mieszkań.

Więcej o inwestycji

Podobne mieszkania z tej inwestycji:
Głogów, ul. Merkurego · 2 pokoje · 50 m² · 1 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
192 000 zł
3879 zł / m²
Głogów, ul. Merkurego · 2 pokoje · 50 m² · 2 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
192 000 zł
3879 zł / m²
Plan nieruchomości
Głogów, Merkurego Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.