Szukaj Dodaj

 Ustrzyki Górne - dom wolnostojący · 159 m²

1 350 000 zł
8491 zł / m²
Największy serwis ogłoszeń bez pośredników
Zdjęcia i numery telefonów widoczne są po rejestracji
lub
Rejestrując się akceptujesz regulamin.
Nie spamujemy. Nie publikujemy na Facebooku.
Jeśli masz konto, zaloguj się.
1 350 000 zł 8491 zł / m² Jakie będą raty kredytu dla tej nieruchomości?
  • Ustrzyki Górne, gmina Lutowiska, powiat bieszczadzki
  • Dom wolnostojący o powierzchni 159 m²
  • Działka 2306 m²
  • Piwnica
  • Media: woda, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
Malowniczo położona nieruchomość własność prywatna w Ustrzykach Górnych gm. Lutowiska powiat bieszczadzki woj. Podkarpackie, wyłączona z pod zarządu Parku Bieszczadzkiego-Dziennik Ustaw Nr.93 z 20.11.1999r. Rozporządzenie Rady Ministrów 1068 z dnia 3 listopada 1999r.paragraw 3 punkt 2 jedyna prywatna zabudowana działka na sprzedaż.

1. Lokalizacja, otoczenie i opis działki.

Przedmiotowa działka nr 380 dawna nr 10 położona jest w pośredniej części miejscowości Ustrzyki Górne vis a vis Hotelu Górskiego po lewej stronie drogi wojewódzkiej nr. 896 relacji Ustrzyki Dolne - Ustrzyki Górne. Od strony północnej działka przylega do drogi wojewódzkiej z pozostałych stron sąsiaduje z parkiem. Kształt działki - prostokąt foremny, ukształtowanie z lekkim kształtem w kierunku północnym. Położona jest w terenie uzbrojonym w energię elektryczną, oświetleniową i siłową, wody ze studni głębinowej, kanalizacji ze zbiornika bezodpływowego. Dojazd do nieruchomości bardzo dobry, bezpośredni z drogi wojewódzkiej. Działka zabudowana jest budynkiem. Nieruchomość w części zabudowanej ogrodzona ogrodzeniem trwałym (elementy ogrodzeniowe na słupkach metalowych osadzonych w betonie). Działka gruntu o powierzchni 2306m tylko w 1/3 swojej powierzchni stanowi grunt zabudowany, pozostała część gruntu to powierzchnia z możliwością zabudowy kubaturowej. Na działce znajdują się zbiorniki sedymentacyjne ścieków sanitarnych oraz drewniany budynek campingowy typ AS nietrwale związany z gruntem.
Dojazd do budynku drogą gruntową utwardzoną. Dojście do budynku z dwóch stron chodnikiem z krawężnikami wyłożonym płytami betonowymi.

2. Przeznaczenie w planie miejscowym.

Gmina Lutowiska nie posiada opracowanego obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu na którym znajduje się zabudowana wolnostojącym budynkiem działka gruntu nr.380 dawna nr. 10 położona w miejscowości Ustrzyki Górne.
Wg. opracowanego Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Lutowiska wg. podjętej uchwały nr. XIII/65/99 Rady Gminy z dnia 14.12.99r. przedmiotowa działka gruntu nr 10 leży w strefie VIII - to obszar zabudowy mieszkaniowej o niskiej intensywności zabudowy z usługami i rzemiosłem.

3. Opis budynku.

Budynek jest obiektem piętrowym, częściowo podpiwniczonym z dachem dwuspadowym po remoncie kapitalnym w 2005r.- ocieplony (styropian 10 cm), wymieniona stolarka okienna i drzwiowa . W 2013 r. przeprowadzono drugi remont kapitalny(łazienki , kuchni , pokoje , podłogi , dach , woda ,kanalizacja itp. w związku z wydzielonymi lokalami .Wyposażony jest w instalacje: telewizyjną, satelitarną, telefoniczną, elektryczną światła i siły, wodę z ujęcia własnego z dwóch studni, głębinowa i studnia pod własnym ciśnieniem kanalizacją z odprowadzeniem do zbiorników bezodpływowych ,ogrzewanie elektryczne możliwości zainstalowania we wszystkich lokalach wszędzie kominków wentylacji grawitacyjnej.
W budynku wydzielone są 4 samodzielne lokale mieszkalne i jeden lokal użytkowy - załącznik -tabela lokali
Zaświadczenia o samodzielnych wydzielonych lokalach z dnia 31.07.2013 r. Wydał starostwa Bieszczadzki w Ustrzykach Dolnych .

Zainteresowanych proszę o kontakt
Ogłoszenie dodane ponad tydzień temu
Zadzwoń do właściciela
Tel. 506 ... ...
Jeżeli jesteś już zarejestrowany zaloguj się
Plany nieruchomości
Ustrzyki Górne Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.