Szukaj Dodaj

 Józefosław, ul. Geodetów - Mieszkanie 2-pokojowe · 48 m² · 1 piętro

300 880 zł
6255 zł / m²
Mieszkanie 2-pokojowe Józefosław, ul. Geodetów
300 880 zł 6255 zł / m² Jakie będą raty kredytu dla tej nieruchomości?
  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,10 m²
  • 1 piętro w bloku
  • Józefosław, ul. Geodetów
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Termin odbioru: Gotowe do odbioru
Potrójne zabezpieczenie przeciwwilgociowe wyklucza to pojawienie się wilgoci w garażu. Stropy wyciszone specjalnym wygłuszającym hałas styropianem. Ściany zewnętrzne i wewnętrzne wykonane z cegieł antyakustycznych. Zewnętrzne ściany ocieplone tzw. ciemnym styropianem o współczynniku przenikania ciepła 31 jednostek (prawie wszystkie inwestycje ocieplone są styropianem o współczynniku 44 jednostki). Barierki na balkonach wykonane ze stali kwasoodpornej charakterystyczne dla inwestycji o wysokim standardzie. Możliwość podłączenia w kuchni palników gazowych lub elektrycznych. Inwestycja przy ulicy Geodetów nasza firma buduje z pieniędzy własnych udziałowców bez kredytu bankowego - co gwarantuje najwyższy stopień bezpieczeństwa przy zakupie mieszkania- lokalu.

Więcej o inwestycji

Podobne mieszkania z tej inwestycji:
Józefosław, ul. Geodetów · 2 pokoje · 48 m² · 2 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
305 720 zł
6317 zł / m²
Plan nieruchomości
Józefosław, Geodetów Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.