Szukaj Dodaj

 Piaseczno Centrum, ul. Brzezińska - Mieszkanie 1-pokojowe · 40 m² · 1 piętro

211 016 zł
5197 zł / m²
Mieszkanie 1-pokojowe Piaseczno Centrum, ul. Brzezińska
211 016 zł 5197 zł / m² Jakie będą raty kredytu dla tej nieruchomości?
  • Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 40,60 m²
  • 1 piętro w bloku
  • Piaseczno, Centrum, ul. Brzezińska
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
Wśród sosen i w otoczeniu zabudowy willowej charakterystycznej dla tej części Piaseczna przy ulicy Brzezińskiej powstał kameralny dom wielorodzinny z unikalnymi 14 apartamentami, podziemnym parkingiem i dużymi ogródkami przypisanymi do lokali na parterze. Tereny zielone tworzą zdrowy mikroklimat i sprzyjają czynnemu wypoczynkowi na łonie natury. Jest to kolejna inwestycja mieszkaniowa oferowana przez MAK DOM - w podobnej konwencji, z użyciem szlachetnych materiałów, oknami z mahoniu i opcją podgrzewanych posadzek w łazienkach przypomina bardzo udane projekty oddanych już do użytkowania osiedli Kuropatwy w Józefosławiu (I etap ukończony w 2006 r., II etap w 2008 r., III etap ukończony w 06.2012r.) Na ofertę składają się apartamenty jedno, dwu, trzy i cztero pokojowe, o powierzchni od 35 do 80 m2. Indywidualne systemy grzewcze i ciepłej wody - programowane przez każdego właściciela apartamentu dają komfort decydowania o rozpoczęciu i zakończeniu ,,sezonu grzewczego oraz ograniczają koszty ogrzewania do minimalnego poziomu. Teren wokół budynku jest ogrodzony a przed ogrodzeniem znajdują się dodatkowe miejsca postojowe dla mieszkańców i gości.
W pobliżu inwestycji znajdują się przedszkola, szkoły, centra handlowe i ul. Puławska - to wszystko sprawia, że w Piasecznie osiedla się coraz więcej nowych rodzin znajdując komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Więcej o inwestycji

Plan nieruchomości
Piaseczno Centrum, Brzezińska Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.