Szukaj Dodaj

 Bydgoszcz Górzyskowo, ul. Jaskółcza - Mieszkanie 2-pokojowe · 78 m² · parter

434 625 zł
5523 zł / m²
434 625 zł 5523 zł / m² Jakie będą raty kredytu dla tej nieruchomości?
  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 78,70 m²
  • parter w apartamentowcu
  • Bydgoszcz, Górzyskowo, ul. Jaskółcza
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Termin odbioru: 2018 IV kw.
Rozpoczęliśmy realizację nowego budynku na Górzyskowie.
Na osiedlu, które od lat znajduje się w czołówce najlepiej ocenianych i najchętniej wybieranych lokalizacji w Bydgoszczy, zaprojektowaliśmy trzypiętrowy budynek mieszkalny wyposażony w garaż podziemny oraz windę zapewniającą szybką i wygodną komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami a halą garażową.
Wśród zalet oferowanych mieszkań oprócz atrakcyjnej, nowoczesnej architektury na szczególną uwagę zasługują znakomicie doświetlone pokoje dzięki zastosowaniu panoramicznych okien oraz przestronne, częściowo przeszklone tarasy i balkony.

Mieszkania wyposażone są w nowoczesny system ogrzewania oraz wentylacji. Dzięki zastosowaniu Logoterm ciepła woda przygotowywana jest w bezpośrednim sąsiedztwie każdego mieszkania zamiast w pomieszczeniu grzewczym, które zazwyczaj znajduje się w piwnicy i może być oddalone od mieszkania nawet o kilkadziesiąt metrów.

Teren wokół budynku jest ogrodzony, a sąsiedztwo estetyczne i zadbane. Okolica należy do bardzo spokojnych i dogodnie skomunikowanych. W pobliżu znajduje się szkoła z przedszkolem oraz sklepy i punkty usługowe.

Więcej o inwestycji

Podobne mieszkania z tej inwestycji:
Bydgoszcz Górzyskowo, ul. Jaskółcza · 2 pokoje · 41 m² · 1 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
243 048 zł
5957 zł / m²
Bydgoszcz Górzyskowo, ul. Jaskółcza · 2 pokoje · 48 m² · parter Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
278 341 zł
5763 zł / m²
Wyślij wiadomość
Właściciel sprzedaje z agencją nieruchomości.
Zadzwoń
Tel. 525...
Bydgoszcz Górzyskowo, Jaskółcza Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.