Szukaj Dodaj

 Bielsko-Biała, ul. Bystrzańska - Mieszkanie 2-pokojowe · 70 m² · 1 piętro

294 840 zł
4200 zł / m²
294 840 zł 4200 zł / m² Jakie będą raty kredytu dla tej nieruchomości?
  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 70,20 m²
  • 1 piętro w apartamentowcu
  • Bielsko-Biała, ul. Bystrzańska
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
Inwestor EUROPE-BUD 7 ma zaszczyt przedstawić Państwu ekskluzywną ofertę skierowaną do najbardziej wymagających Klientów. Inwestycja Apartamenty Wiedeńskie powstała w Bielsku-Białej - mieście, które na początku XX wieku zwane było "Małym Wiedniem".
Jest to idealna pozycja dla osób, które cenią spokój, kochają górskie powietrze, leśny aromat, lecz nie wyobrażają sobie życia poza miastem.
Nowo wybudowany kompleks apartamentowo-mieszkaniowy położony jest w południowej części Bielska-Białej w otoczeniu Lasu Cygańskiego, terenów rekreacyjnych miasta oraz przepięknej panoramy gór Szyndzielni i Klimczoka.
Inwestycja APARTAMENTY WIEDEŃSKIE została zrealizowana z własnych środków firmy. Poszczególne etapy począwszy od zakupu działki, poprzez przygotowanie projektu, uzyskanie wszelkich pozwoleń, aż do zakończenia budowy, zrealizowaliśmy z własnych środków - co jest dla Państwa najlepszą gwarancją wykonania inwestycji.
Budynki zostały zrealizowane przy użyciu sprawdzonych, nowoczesnych technologii i wysokiej klasy materiałów budowlanych. Wykorzystywane przez nas produkty posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, co zapewnia właściwą estetykę wykończenia oraz bezpieczeństwo konstrukcji.
Użycie nowoczesnych rozwiązań stanowi dodatkową korzyść dla Klienta z uwagi na niższe koszty eksploatacji i mniejsze obciążenie środowiska naturalnego.

Więcej o inwestycji

Podobne mieszkania z tej inwestycji:
Bielsko-Biała, ul. Bystrzańska · 2 pokoje · 64 m² · parter Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
289 845 zł
4501 zł / m²
Bielsko-Biała, ul. Bystrzańska · 2 pokoje · 70 m² · 1 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
294 840 zł
4200 zł / m²
Wyślij wiadomość
Właściciel sprzedaje z agencją nieruchomości.
Zadzwoń
Tel. 324...
Bielsko-Biała, Bystrzańska Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.