Szukaj Dodaj

 Legnica, ul. Polarna - Mieszkanie 2-pokojowe · 58 m² · 2 piętro

219 240 zł
3780 zł / m²
219 240 zł 3780 zł / m²
  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58 m²
  • 2 piętro w bloku
  • Legnica, ul. Polarna
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
DEWELOPER
P.H. Walmar jest przedsiębiorstwem budowlanym założonym w 1985.
Przez wiele lat działalności zdobyliśmy doświadczenie oraz umiejętność kompleksowego i sprawnego działania. Cechą charakterystyczną prowadzonej przez nas polityki cenowej jest rzetelna kalkulacja i stabilne ceny. Naszym Klientom aktualnie oferujemy mieszkania własnościowe - bezczynszowe na terenie miasta Legnicy przy ulicy Polarnej-Wrocławskiej.

INWESTYCJA
Budynek zlokalizowany jest na osiedlu Kopernika koło szkoły podstawowej nr.7, dużego parkingu , boisk ORLIK , basenu DELFINEK . Do zaoferowania mamy przestronne mieszkania 2,3 pokojowe o powierzchniach od 45m2 do 70m2 oraz piękne mieszkania dwupoziomowe od 70m2 do 100m2. W cenie mieszkania otrzymujemy dodatkowo piwnice , balkon. Każde mieszkanie posiada instalacje elektryczną, tv, sanitarną, domofonową, CO indywidualne (piec dwu funkcyjny z zamkniętą komorą spalania + grzejniki + termostaty), ściany szpachlowane pomalowane na biało.

Więcej o inwestycji

Podobne mieszkania z tej inwestycji:
Legnica, ul. Polarna · 2 pokoje · 50 m² · 1 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
194 400 zł
3888 zł / m²
Legnica, ul. Polarna · 2 pokoje · 58 m² · 1 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
226 281 zł
3888 zł / m²
Wyślij wiadomość
Właściciel sprzedaje z agencją nieruchomości.
Twój numer telefonu z Ustawień konta na który ma kontaktować się sprzedający.
Zadzwoń
Tel. 713...
Legnica, Polarna Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.