Szukaj Dodaj

 Olsztyn, Knosały - Mieszkanie 2-pokojowe · 59 m² · 2 piętro

286 752 zł
4803 zł / m²
Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn, Knosały
286 752 zł 4803 zł / m² Jakie będą raty kredytu dla tej nieruchomości?
  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 59,70 m²
  • 2 piętro w apartamentowcu
  • Olsztyn, Knosały
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
Kamienica Central Park to idealna lokalizacja dla osób, które marzą, aby zamieszkać w przepięknej i spokojnej okolicy, a jednocześnie chcą pozostawać w centrum wydarzeń. To doskonałe połączenie nowoczesności z tradycją.
Nieruchomość jest położona w zakolu rzeki Łyny, w sąsiedztwie zabytkowych budynków i powstającego Parku Centralnego. Wchodzi w obszar Śródmieścia bezpośrednio przylegającego do Starego Miasta. To znakomite rozwiązanie dla wszystkich ceniących aktywne życie. W zasięgu ręki są najważniejsze instytucje samorządowe, kulturalne, punkty usługowe, gastronomiczne oraz obiekty handlowe.
Kompleks znajduje się w pobliżu głównych ulic Olsztyna, dzięki czemu sprawnie i bez problemu można dojechać w dowolny punkt miasta, korzystając zarówno z transportu prywatnego jak i komunikacji publicznej.
Kamienica Central Park oferuje 36 eleganckich mieszkań o powierzchni użytkowej od ok. 35 do ok. 75m2 zbudowanych z użyciem najnowszych technologii i najwyżej jakości materiałów. Posiadają funkcjonalny rozkład pomieszczeń, który można dostosować do potrzeb singli i rodzin. Lokale umieszczone na najwyższej kondygnacji dodatkowo wyposażone są w antresole. W nieruchomości znajdzie się w niej również 6 lokali usługowych oraz garaż podziemny.

Więcej o inwestycji

Podobne mieszkania z tej inwestycji:
Olsztyn, Knosały · 2 pokoje · 54 m² · 2 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
260 352 zł
4804 zł / m²
Olsztyn, Knosały · 2 pokoje · 60 m² · 2 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
286 752 zł
4803 zł / m²
Wyślij wiadomość
Właściciel powierzył sprzedaż agencji nieruchomości.
Zadzwoń
Plan nieruchomości
Olsztyn, Knosały Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.