Szukaj Dodaj

 Kielce Ślichowice, ul. Jurajska - Mieszkanie 2-pokojowe · 47 m² · 2 piętro

215 640 zł
4502 zł / m²
215 640 zł 4502 zł / m² Jakie będą raty kredytu dla tej nieruchomości?
  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,90 m²
  • 2 piętro w apartamentowcu
  • Kielce, Ślichowice, ul. Jurajska
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Termin odbioru: 2017 III kw.
Najlepsze miejsce na Twoje gniazdko w Kielcach !!!
Gdzie? - najmłodsze, najbezpieczniejsze, najnowocześniejsze i najlepiej zaprojektowane osiedle w Kielcach.
W samym jego sercu, w bezpośrednim sąsiedztwie jednej z najlepszych i najnowocześniejszej szkoły w Kielcach, posiadającej basen, pełnowymiarową halę sportową powstaje kompleks 4-ech 6-cio kondygnacyjnych budynków tworzących zabudowę w kształcie prostokąta. Będzie to Nowe Centrum Osiedla, z wszelkimi, potrzebnymi do komfortowego życia "wygodami".
Jest to kompleks czterech budynków wielorodzinnych z łącznie 133 mieszkaniami i kilkunastoma lokalami usługowo-handlowymi, na parterze. Na piętrach 1-4 będą mieściły się mieszkania o powierzchni od 31,7 m2 do 74,45 m2, natomiast na najwyższym, piątym piętrze, ekskluzywne Penthousy. Ponadto w skład kompleksu wchodzić będzie powiększone o dodatkową powierzchnię, istniejące już Centrum Sportowe "ROKO". Wszystko to w zgrabnej i lekkiej bryle idealnie wkomponowanej w okolicę. To całkowicie nowatorskie w naszym mieście rozwiązanie, dające przyszłym mieszkańcom komfortowy dostęp do wszelkich, niezbędnych w XXI wieku udogodnień. Do dyspozycji mieszkańców oddanych zostanie 55 podziemnych miejsc postojowych i dalszych kilkadziesiąt naziemnych. W klatkach znajdować się będą cichobieżne windy dostępne także, w części, z kondygnacji podziemnej.
Parkingi i cały teren wokół inwestycji będzie oświetlony i objęty monitoringiem. Wejścia do budynków przez niepowołane osoby bronić będą domofony. Monitorowane będą również windy i parking podziemny.
Teren wokół budynku zostanie zagospodarowany w małą architekturę, a w północnej części działki utworzona zostanie część rekreacyjno-wypoczynkowa z placem zabaw dla dzieci. W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znajdują się tereny rekreacyjne: boiska szkolne, korty tenisowe, kryta pływalnia. Ponieważ cały teren wokół jest już zagospodarowany macie Państwo pewność, że nie powstanie tu w przyszłości nic, co mogłoby zakłócić Wasz spokój. Nieopodal również znajdują się niezwykle malownicze tereny rekreacyjne: rezerwat geologiczny Ślichowice i krajobrazowy Karczówka, idealne do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Usytuowanie inwestycji sprawia, że jest to miejsce idealne do odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku, zapewniające jednocześnie możliwość szybkiego i łatwego dojazdu do Centrum. Bliskość Pasażu Świętokrzyskiego i całej infrastruktury osiedla, powoduje jednak, że nie ma konieczności częstego korzystania z tej możliwości, jeżeli ktoś sobie tego nie życzy.

Więcej o inwestycji

Podobne mieszkania z tej inwestycji:
Kielce Ślichowice, ul. Jurajska · 2 pokoje · 41 m² · 1 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
184 958 zł
4544 zł / m²
Kielce Ślichowice, ul. Jurajska · 2 pokoje · 41 m² · 4 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
191 947 zł
4716 zł / m²
Kielce Ślichowice, ul. Jurajska · 2 pokoje · 72 m² · 5 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
360 828 zł
4998 zł / m²
Kielce Ślichowice, ul. Jurajska · 2 pokoje · 87 m² · 4 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
397 670 zł
4597 zł / m²
Wyślij wiadomość
Właściciel sprzedaje z agencją nieruchomości.
Zadzwoń
Tel. 412...
Kielce Ślichowice, Jurajska Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.