Szukaj Dodaj

 Gdynia Pogórze, skwer Kościuszki - Mieszkanie 2-pokojowe · 44 m² · 3 piętro

219 900 zł
4898 zł / m²
219 900 zł 4898 zł / m² Jakie będą raty kredytu dla tej nieruchomości?
  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,90 m²
  • 3 piętro w bloku
  • Gdynia, Pogórze, skwer Kościuszki
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Termin odbioru: 2017 III kw.
W urokliwej części Gdyni, na granicy z Kosakowem powstaje osiedle zaprojektowane z myślą o młodych i niezależnych ludziach, ceniących sobie dobry standard życia z jednoczesną możliwością komfortowego korzystania z połączeń komunikacyjnych z Trójmiastem i najbliższą okolicą. W bliskim sąsiedztwie zacisznej Plaży Mechelinki i Rewy budujemy to osiedle. Jest to odpowiedź na potrzeby tych z Państwa, którzy chcą nabyć swoje pierwsze mieszkanie, jak i dla Rodzin, które myślą o nabyciu większego lokum dla udogodnienia życia z dorastającymi pociechami.

Osiedle to będzie kompleksem 5 budynków wkomponowanych w starannie opracowaną architekturę zieleni z miejscem na wypoczynek oraz bezpiecznym i dużym placem zabaw. Zlokalizowane jest w zacisznej części Pogórza, a jednocześnie w odległości zaledwie 5 minut pieszo od lokali handlowo-usługowych. Niewiele więcej dzieli nas od przystanków komunikacji miejskiej, ośrodków zdrowia i przedszkoli. W kilka minut autem znajdą się Państwo w Galerii Szperk. Wyprawa samochodowa na plażę w Mechelinkach lub do Rewy to jedyne kilkanaście minut.

Więcej o inwestycji

Wyślij wiadomość
Właściciel sprzedaje z agencją nieruchomości.
Zadzwoń
Tel. 587...
Gdynia Pogórze, skwer Kościuszki Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.