Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Pokoje
Piętro
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Powierzchnia
do
Rynek
Źródło

Mieszkania Wrocław - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 7

3389 mieszkań na sprzedaż Wrocław. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1267) oraz niepowtarzające się oferty agencji (2122).

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Psie Pole, ul. Żmudzka 23
Wrocław Psie Pole, ul. Żmudzka · 3 pokoje · 63 m² · 4 piętro Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
345 600 zł
5521 zł / m²

Mieszkanie Wrocław Psie Pole na sprzedaż bezpośrednio
Mieszkanie spółdzielczo własnościowe do zamieszkania NIERUCHOMOŚĆ i OTOCZENIE: Ciche 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 62,60 m2 + duży balkon i 2 piwnice (około 3 m). Dzięki doskonałemu rozkładowi jest ono bardzo dobrze doświetlone przez cały dzień. Mieszkanie składa się z: ...

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław, ul. Legnicka 20
Wrocław, ul. Legnicka · 3 pokoje · 49 m² · 7 piętro Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
290 000 zł
5918 zł / m²

Mieszkanie Wrocław na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam mieszkanie własnościowe bezpośrednio. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka, balkon, piwnica. Mieszkanie wymaga odświeżenia. Nie jestem zainteresowany współpracą z biurami nieruchomości....

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. gen. Stanisława Maczka 25A
Wrocław Krzyki, ul. gen. Stanisława Maczka · 2 pokoje · 45 m² · 2 piętro Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
285 000 zł
6333 zł / m²

Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż bezpośrednio
Polecam na sprzedaż piękne dwupoziomowe mieszkanie, położone w dzielnicy Wrocławia - Krzyki, usytuowane na ogrodzonym osiedlu przy ul. Maczka/Ołtaszyńska, teren wokół w pełni zagospodarowany, bardzo dużo zieleni. Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 44,23m2: -na pierwszym poziomie: pokój z an...

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Kozanów, ul. Gołężycka
Wrocław Kozanów, ul. Gołężycka · 3 pokoje · 70 m² · 2 piętro Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
345 000 zł
4944 zł / m²

Mieszkanie Wrocław Kozanów na sprzedaż bezpośrednio
Ciche, rozkładowe, dwustronne mieszkanie, w budynku IV piętrowym, własność prywatna. Mieszkanie na drugim piętrze, położone na osiedlu Kozanów na ul. Gołężyckiej we Wrocławiu. Idealna lokalizacja, bardzo dobrze skomunikowane zarówno z centrum miasta jak i z najważniejszymi centrami komunikacynymi...

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Kuźniki, ul. Koszalińska
Wrocław Kuźniki, ul. Koszalińska · 3 pokoje · 57 m² · 4 piętro Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
280 000 zł
4912 zł / m²

Mieszkanie Wrocław Kuźniki na sprzedaż bezpośrednio
Mieszkanie na Kuźnikach 57m2, 3 pokoje, ocieplony blok, piętro 4, w stanie do wprowadzenia- duży remont 3 lata temu. Mieszkanie dwustronne ekspozycja płd-wsch i płn-zach - bardzo słoneczne dzięki dużym oknom(PCV). Salon 22m2 z wyjściem na balkon, dwa pokoje 10m2, osobna kuchnia w zabudowie, w przedp...

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. Jana Henryka Pestalozziego
Wrocław Śródmieście, ul. Jana Henryka Pestalozziego · 3 pokoje · 79 m² · 4 piętro Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
370 000 zł
4684 zł / m²

Mieszkanie Wrocław Śródmieście na sprzedaż
Przestronne mieszkanie na czwartym piętrze w kamienicy we Wrocławiu, w dzielnicy Śródmieście. Trzy pokoje, okna wychodzące na zachód; widok na podwórko. Standard wykończenia: Ściany - gładź gipsowa; Podłogi - terakota, parkiet, panele podłogowe; Okna - PCV; Parapety - PCV. Przeprowadzone remonty:... 5 dni temu

Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego
Wrocław Śródmieście, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego · 4 pokoje · 123 m² · 5 piętro Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
580 000 zł
4715 zł / m²

Mieszkanie Wrocław Śródmieście na sprzedaż
Przestronne mieszkanie na piątym piętrze w kamienicy we Wrocławiu, w dzielnicy Śródmieście. Cztery pokoje, okna wychodzące na południe; widok na drzewa. Standard wykończenia: Ściany - gładź gipsowa; Podłogi - panele podłogowe; Okna - PCV; Parapety - PCV. Przeprowadzone remonty: wymiana parapetów,... 5 dni temu

Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Śródmieście, ul. Walecznych
Wrocław Śródmieście, ul. Walecznych · 1 pokój · 33 m² · 3 piętro Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
205 000 zł
6308 zł / m²

Mieszkanie Wrocław Śródmieście na sprzedaż
Rozkładowe, przestronne mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy we Wrocławiu, w dzielnicy Śródmieście. Jeden pokój, okna wychodzące na wschód; widok na inne budynki. Standard wykończenia: Ściany - gładź gipsowa; Podłogi - terakota, panele podłogowe; Okna - PCV; Parapety - PCV. Przeprowadzone re... 5 dni temu

Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Stare Miasto, ul. Tęczowa
Wrocław Stare Miasto, ul. Tęczowa · 4 pokoje · 68 m² · 2 piętro Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
430 928 zł
6349 zł / m²

Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na sprzedaż bezpośrednio
+2 podobne oferty 5 dni temu

Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Jagodno, ul. Antonia Vivaldiego
Wrocław Jagodno, ul. Antonia Vivaldiego · 4 pokoje · 78 m² · 3 piętro Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
357 419 zł
4600 zł / m²

Mieszkanie Wrocław Jagodno na sprzedaż bezpośrednio
+4 podobne oferty

      1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.