Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Miejscowość
Pokoje
Piętro
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Powierzchnia
do
Powiat
Rynek
Źródło

Mieszkania, podlaskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 2

1222 mieszkań na sprzedaż podlaskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1028) oraz niepowtarzające się oferty agencji (194).

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok Centrum, ul. Jagienki 6A
Białystok Centrum, ul. Jagienki · 2 pokoje · 45 m² · 4 piętro Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
215 500 zł
4757 zł / m²

Mieszkanie Białystok Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Mieszkanie (blok z cegły 1997r) znajduje się w centrum miasta (osiedle Sienkiewicza), a dokładnie ul. Jagienki . Mieszkanie jest na IV piętrze. W skład wchodzi przedpokój, kuchnia, łazienka i 2 oddzielne pokoje. Kuchnia wyposarzona jest w zmywarkę, lodówkę, kuchenkę gazową i meble widoczne na zdjęci... dodano przedwczoraj

Mieszkanie 4-pokojowe Białystok Sienkiewicza, ul. Henryka Sienkiewicza 92
Białystok Sienkiewicza, ul. Henryka Sienkiewicza · 4 pokoje · 72 m² · 2 piętro Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
297 000 zł
4125 zł / m²

Mieszkanie Białystok Sienkiewicza na sprzedaż bezpośrednio
Białystok, sprzedaż, mieszkanie, adres Henryka Sienkiewicza, ale blok stoi wzdłuż Ryskiej , wejście od Łąkowej 297 000 zł. Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w bloku z płyty (z roku '91...) , który właśnie przechodzi termomodernizację. Spółdzielnia "Zachęta" Czynsz przy 4 zameldowanych os. 600z... dodano przedwczoraj

Mońki, ul. Gajowa · 3 pokoje · 61 m² · 1 piętro Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
2973 zł / m²

Mieszkanie Mońki na sprzedaż bezpośrednio
Mieszkanie w bloku w Mońkach przy ulicy Gajowej. 1 piętro, środkowa klatka. Więcej informacji pod numerem tel.... dodano przedwczoraj

Mieszkanie 2-pokojowe Zambrów
Zambrów · 2 pokoje · 35 m² · parter Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
3429 zł / m²

Mieszkanie Zambrów na sprzedaż bezpośrednio
Mieszkanie z garazem... 3 dni temu

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok Leśna Dolina, ul. św. Andrzeja Boboli 97
Białystok Leśna Dolina, ul. św. Andrzeja Boboli · 2 pokoje · 32 m² · 5 piętro Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
5625 zł / m²

Mieszkanie Białystok Leśna Dolina na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bezpośrednio miłe i przytulne mieszkanie na ulicy Boboli, osiedle Leśna Dolina. Mieszkanie ma ok.32m. i umiejscowione jest na 5 (ostatnim) piętrze w bloku z windą, oddanym do użytkowania w ubiegłym roku. Bardzo ładny blok jednoklatkowy, ogrodzony bramą na pilota, z prywatnym parkingiem dl... 4 dni temu

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok Leśna Dolina, ul. Batalionów Chłopskich
Białystok Leśna Dolina, ul. Batalionów Chłopskich · 2 pokoje · 52 m² · 3 piętro Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
175 000 zł
3365 zł / m²

Mieszkanie Białystok Leśna Dolina na sprzedaż
Rozkładowe, jasne mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w Białymstoku, w dzielnicy Leśna Dolina. Dwa pokoje, okna wychodzące na północ, południe; widok na drzewa. Standard wykończenia: Ściany - tapeta, gładź gipsowa, glazura, boazeria; Podłogi - terakota, mozaika; Okna - do wymiany; Pa...

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok, ul. Juliusza Słowackiego
Białystok, ul. Juliusza Słowackiego · 2 pokoje · 41 m² · 4 piętro Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
179 000 zł
4370 zł / m²

Mieszkanie Białystok na sprzedaż
Ciche mieszkanie na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w Białymstoku, w dzielnicy Mickiewicza. Dwa pokoje, okna wychodzące na północ, południe, wschód, zachód; widok na podwórko. Standard wykończenia: Ściany - tynk, tapeta, glazura; Podłogi - terakota, parkiet, mozaika; Okna - PCV; Parapety - ko...

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok Centrum, ul. Ryska
Białystok Centrum, ul. Ryska · 2 pokoje · 27 m² · 5 piętro Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
195 000 zł
7117 zł / m²

Mieszkanie Białystok Centrum na sprzedaż
Rozkładowe, ciche mieszkanie na piątym piętrze w bloku mieszkalnym w Białymstoku, w dzielnicy Centrum. Dwa pokoje, okna wychodzące na zachód; widok na podwórko. Standard wykończenia: Ściany - panele ścienne, gładź gipsowa, glazura; Podłogi - terakota, panele podłogowe; Okna - PCV; Parapety - PCV. ...

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok Centrum, ul. Legionowa
Białystok Centrum, ul. Legionowa · 2 pokoje · 44 m² · 2 piętro Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
221 350 zł
4997 zł / m²

Mieszkanie Białystok Centrum na sprzedaż
+22 podobne oferty

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok Centrum, ul. Legionowa
Białystok Centrum, ul. Legionowa · 3 pokoje · 62 m² · 5 piętro Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
327 338 zł
5246 zł / m²

Mieszkanie Białystok Centrum na sprzedaż
+1 podobna oferta

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.