Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki Zawonia - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

16 działek na sprzedaż Zawonia. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (13) oraz niepowtarzające się oferty agencji (3).

Działka rolna Zawonia
Zawonia · Działka rolna · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
6 zł / m²

Działka Zawonia na sprzedaż bezpośrednio
Klasa 1-3, województwo dolnośląskie, powiat trzebnicki...

Działka rolno-budowlana Zawonia, ul. Piaskowa
Zawonia, ul. Piaskowa · Działka rolno-budowlana · 28300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
7 zł / m²

Działka Zawonia na sprzedaż bezpośrednio
Pole znajduje się w miejscowości Zawonia (na uboczu przy ul. Piaskowej.) Pole te podzielone jest w dokumentach na dwie działki, natomiast użytkowane jest jako jedna całość. Możliwość zabudowy przy drodze, reszta jest sklasyfikowana jako orne (klasa ziemi IV,V,VI oraz łąki trwałe) Numery działek: 329/3(1,39ha) i 330/11(1,44ha)....

Zawonia, ul. Krótka · Działka budowlana · 1395 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
65 zł / m²

Działka Zawonia na sprzedaż bezpośrednio
Witam serdecznie mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 0,1395 ha w Zawonii na ulicy Krótkiej 4 nr 256/9. Więcej informacji udzielę drogą telefoniczną....

Działka inwestycyjna Zawonia
Zawonia · Działka inwestycyjna · 7100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
305 000 zł
43 zł / m²

Działka Zawonia na sprzedaż bezpośrednio
Tereny zabudowy wielofunkcyjnej - mieszkaniowej jednorodzinnej, usługowej. wjazd bezpośrednio z drogi Oleśnica - Trzebnica...

Działka budowlana Zawonia, ul. Jaśminowa
Zawonia, ul. Jaśminowa · Działka budowlana · 3824 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
229 000 zł
60 zł / m²

Działka Zawonia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3824 m2 w centrum Zawoni. Dojazd do działki drogą asfaltową od ul. Jaśminowej. Media: prąd, gaz, wodociąg doprowadzone do sąsiedniej posesji. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony symbolem 8MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna lub zabudowa usługowa. Istnieje możliwość podziału na mniejsze działki. W sąsiedztwie zabudowania jednorodzinne. Spokojna, malownicza okolica - działka atrakcyjnie położona na wzniesieniu. Bliskość ...

Działka budowlana Zawonia
Zawonia · Działka budowlana · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
30 zł / m²

Działka Zawonia na sprzedaż bezpośrednio
Staw hodowlany plus działka budowlana w atrakcyjnej okolicy, działka jest uzbrojona wokół lasy w okolicy wrocławia....

Zawonia · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
62 000 zł
52 zł / m²

Działka Zawonia na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana 1200m2 dobry dojazd drogi asfaltowe spokojne i ciche nowe osiedle w zawoni. więcej info na tel....

Działka budowlana Zawonia
Zawonia · Działka budowlana · 2278 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
148 070 zł
65 zł / m²

Działka Zawonia na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Zawonia. Dojazd do działki: drogą gruntową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 2278 m2 w kształcie rombu. Teren: płaski. Dostępne media (możliwość przyłączenia): woda zimna (sieć gminna), szambo, prąd. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna. Tereny rekreacyjne: tereny zielone, las. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe. Odległość od centrum Trzebnicy: około 10 km....

Działka budowlana Zawonia
Zawonia · Działka budowlana · 2100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
136 500 zł
65 zł / m²

Działka Zawonia na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Zawonia. Dojazd do działki: drogą gruntową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 2100 m2 w kształcie rombu. Teren: płaski. Dostępne media (możliwość przyłączenia): woda zimna (sieć gminna), szambo, prąd. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna. Tereny rekreacyjne: las. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe. Odległość od centrum Trzebnicy: około 10 km....

Działka budowlana Zawonia
Zawonia · Działka budowlana · 1677 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
109 005 zł
65 zł / m²

Działka Zawonia na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Zawonia. Dojazd do działki: drogą gruntową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1677 m2 w kształcie rombu. Teren: płaski. Dostępne media (możliwość przyłączenia): woda zimna (sieć gminna), szambo, prąd. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna. Tereny rekreacyjne: las. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe. Odległość od centrum Trzebnicy: około 10 km....

  1 2

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.