Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki Zawiercie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

35 działek na sprzedaż Zawiercie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (34) oraz niepowtarzające się oferty agencji (1).

Działka rolno-budowlana Zawiercie Marciszów, ul. Mrzygłodzka
Zawiercie Marciszów, ul. Mrzygłodzka · Działka rolno-budowlana · 2300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
59 zł / m²

Działka Zawiercie Marciszów na sprzedaż bezpośrednio
Witam Sprzedam atrakcyjną działkę rolno-budowlaną przy ul. Mrzygłodzkiej w Zawierciu dzielnica Marciszów o powierzchni 2300 m2. Szerokość działki 13 m....

Działka rekreacyjna Zawiercie Marciszów
Zawiercie Marciszów · Działka rekreacyjna · 293 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
51 zł / m²

Działka Zawiercie Marciszów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o pow. 293m3 z domkiem murowanym Kontakt TYLKO TELEFONICZNY po godzinie 15...

Działka rekreacyjna Zawiercie Centrum
Zawiercie Centrum · Działka rekreacyjna · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
38 zł / m²

Działka Zawiercie Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Działka o powierzchni 800 m ogrodzona ze wszystkich stron wraz z dwoma altankami. Altanki posiadają podłączoną energie elektryczną. Altanki są podpiwniczone, wybudowane z pustaków, posiadają przewody kominowe oraz wentylacyjne. Na działce znajduje się WC typu TOY-TOY oraz zasadzone są drzewa owocowe Na działce rozprowadzona jest woda Cena 30000 do negocjacji, jest to cena poniżej kosztów budowy i zagospodarowania działki...

Działka budowlana Zawiercie Centrum, ul. Stroma
Zawiercie Centrum, ul. Stroma · Działka budowlana · 830 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
133 zł / m²

Działka Zawiercie Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Działka ogrodzona, przyłącze wody, dogodna lokalizacja. Zawiercie ul. Stroma...

Działka budowlana Zawiercie Kromołów, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza
Zawiercie Kromołów, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza · Działka budowlana · 784 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 000 zł
114 zł / m²

Działka Zawiercie Kromołów na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w Kromołowie przy ulicy Niemcewicza o powierzchni 784m2. Nowopowstające osiedle domów jednorodzinnych....

Działka budowlana Zawiercie Marciszów, ul. Wilcza
Zawiercie Marciszów, ul. Wilcza · Działka budowlana · 2812 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
225 000 zł
80 zł / m²

Działka Zawiercie Marciszów na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana usytuowana nieopodal lasu w spokojnej okolicy, w zabudowie domków jednorodzinnych. Zlokalizowana jest przy drodze wykonanej z asfaltu, do której został doprowadzony prąd i gaz. Dojazd do działki jest również możliwy od strony ulicy Technologicznej. Działka ma wymiary: - długość - 125 m, - szerokość - 22,5 m. W przypadku dodatkowych pytań, proszę o kontakt telefoniczny....

Działka budowlana Zawiercie Centrum, ul. Jerzego Gardy
Zawiercie Centrum, ul. Jerzego Gardy · Działka budowlana · 580 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
64 000 zł
110 zł / m²

Działka Zawiercie Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 580m położoną na ul. Gardy....

Działka budowlana Zawiercie Żerkowice, ul. Jurajska
Zawiercie Żerkowice, ul. Jurajska · Działka budowlana · 5324 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
28 zł / m²

Działka Zawiercie Żerkowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 5324 m2 .Dzałka położona jest na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w miejscowości Zawiercie-Żerkowice przy ul Jurajskiej dzialka o nr 281 .Możliwa zamiana...

Działka inwestycyjna Zawiercie Centrum
Zawiercie Centrum · Działka inwestycyjna · 5700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
550 000 zł
96 zł / m²

Działka Zawiercie Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę inwestycyjną w Zawierciu położoną na osiedlu domów jednorodzinnych. Działka jest uzbrojona , ogrodzona posiada wszystkie media. Dojazd do działki jest z dwóch stron.Przyłącz do gazu jest na przeciwko działki w chodniku. Działka jest położona w pobliżu DK 78 (droga krajowa Katowice-Kielce) a także leży niedaleko zachodniej obwodnicy Zawiercia. Na działce stoi budynek gospodarczy o pow 70m2 , który w przeszłości pełnił funkcje stajni jednak decyzje o jego pozostawieniu zostawiam p...

Działka Zawiercie, skwer Armii Krajowej
Zawiercie, skwer Armii Krajowej · 1600 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
245 000 zł
153 zł / m²

Działka Zawiercie na sprzedaż
Działka przemysłowa położona w miejscowości Zawiercie. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: przemysł. Opis działki: Działka o powierzchni 1600 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, ogrodzony. Dostępne media: prąd, woda. Okolice działki: Sąsiedztwo: stara zabudowa. Tereny rekreacyjne: las. Opis lokalizacji: Komunikacja: miejska. Odległość od centrum Katowic: około 45 km. Odległość od Częstochowy: około 52 km....

  1 2 3 4

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.