Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki Zakopane - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

21 działek na sprzedaż Zakopane. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (20) oraz niepowtarzające się oferty agencji (1).

Działka rolna Zakopane
Zakopane · Działka rolna · 1900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
320 000 zł
168 zł / m²

Działka Zakopane na sprzedaż bezpośrednio
Działka nr 14 w obrębie 7 w ewidencji gruntów została sklasyfikowana jako pastwiska trwałe i jest oznaczona symbolami PsV, PsVI,cena do negocjacji...

Działka budowlana Zakopane Olcza, ul. Klusie
Zakopane Olcza, ul. Klusie · Działka budowlana · 2608 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
760 000 zł
291 zł / m²

Działka Zakopane Olcza na sprzedaż bezpośrednio
Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni ponad 26 arów (2608 mkw) znajdującej się w Zakopanem w spokojnej i cichej dzielnicy Olcza przy ulicy Klusie. Działka posiada bardzo dobry dojazd z Zakopianki dwoma alternatywnymi drogami i wygodny dojazd do centrum Zakopanego, dzięki czemu jest to atrakcyjna i ciekawa oferta dla osób chcących wybudować własny dom w stolicy Polskich Tatr lub pensjonat, do którego turyści z łatwości trafią dzięki dobrej lokalizacji. Działka w kształcie p...

Działka budowlana Zakopane, ul. Wojdyły 14A
Zakopane, ul. Wojdyły · Działka budowlana · 2500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 800 000 zł
720 zł / m²

Działka Zakopane na sprzedaż bezpośrednio
Dzień dobry, posiadam do sprzedania działkę budowlaną z planek zagospodarowania terenu. Na działce postawiony jest budynek do remontu/wyburzenia. Działka 25a przy ul. Wojdyły 14A- 6 km od Krupówek. Oferta Prywatna....

Działka rolna Zakopane
Zakopane · Działka rolna · 906 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
88 zł / m²

Działka Zakopane na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona jest pod Nosalem , w bliskim sąsiedztwie zabudowa, bez drogi dojazdowej...

Działka rolna Zakopane, ul. Bachledy
Zakopane, ul. Bachledy · Działka rolna · 2050 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
39 zł / m²

Działka Zakopane na sprzedaż bezpośrednio

Działka budowlana Zakopane Hrube Niżnie
Zakopane Hrube Niżnie · Działka budowlana · 1942 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
290 000 zł
149 zł / m²

Działka Zakopane Hrube Niżnie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w zakopanym miejscowość hrube niżne Cena do uzgodnienia Powierzchnia 0,1942 ha . Działka wyposażona w prąd i wodę więcej informacji pod numerem telefonu. ( Działka zaznaczona na zdjęciu ) zadzwoń dogadamy się w sprawie ceny....

Działka budowlana Zakopane, ul. Gawlaki
Zakopane, ul. Gawlaki · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
500 000 zł
313 zł / m²

Działka Zakopane na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam widokową budowlaną działkę w Zakopanem przy ulicy Gawlaki (rejon Olczy). Działka z widokiem na Tatry. W komplecie pozwolenie na budowę i projekt! Co ciekawsze, wszystkie działki wokoło w planie zagospodarowania przestrzennego, mają definitywny zakaz budowy czegokolwiek. Działka leży na wzgórzu z dojazdem drogą asfaltową. Droga obiega pole z dwóch stron, więc istnieje możliwość zrobienia 2 wyjazdów....

Działka inwestycyjna Zakopane
Zakopane · Działka inwestycyjna · 1260 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 000 000 zł
2381 zł / m²

Działka Zakopane na sprzedaż bezpośrednio
Pensjonat położony w pięknej malowniczej miejscowości....

Działka rolna Zakopane Gubałówka
Zakopane Gubałówka · Działka rolna · 482 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
62 990 zł
131 zł / m²

Działka Zakopane Gubałówka na sprzedaż bezpośrednio
Witam.man do sprzedania lub do wydzierżawienia działkę na Gubałówce.dojazd drogą gminną nieutwardzoną.bardzo ładna spokojna okolica w bliskim sąsiedztwie szlaków turystycznych,otoczona łąkami oraz lasem.idealne miejsce pod inwestycje.mała działka w kształcie kwadratu.możliwość dokupienia większej działki....

Działka budowlana Zakopane
Zakopane · Działka budowlana · 611 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
750 000 zł
1227 zł / m²

Działka Zakopane na sprzedaż
Do sprzedania działka budowlana / według aktualnego zagospodarowania położona w terenie oznaczonym 23MN/ o powierzchni 611 m2 .Nieruchomość zabudowana starym budynkiem ,o nieregularnym kształcie przylegająca do ulicy na długości około 23,5 m .Bardzo dobry dojazd ,blisko centrum , około 5 min od Krupówek i wyciągu na Gubałówkę .Media na działce ....

  1 2 3

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.