Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki Tarnowo Podgórne - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

13 działek na sprzedaż Tarnowo Podgórne. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (13)

Działka budowlana Tarnowo Podgórne, ul. 27 Grudnia
Tarnowo Podgórne, ul. 27 Grudnia · Działka budowlana · 832 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
240 000 zł
288 zł / m²

Działka Tarnowo Podgórne na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana na ul. 27 Grudnia , nowo powstające osiedle , media idą 5 m w ulicy ....

Działka budowlana Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne · Działka budowlana · 402 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
246 zł / m²

Działka Tarnowo Podgórne na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana nr 1528, nadaje się na zabudowę szeregową...

Działka inwestycyjna Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne · Działka inwestycyjna · 85000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 000 zł
47 zł / m²

Działka Tarnowo Podgórne na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka położona w Tarnowie Podgórnym o pow. 8.500.ha. Działka graniczy z terenami aktywizacji gospodarczej. 20 metrów od działki rozpoczęta jest budowa ogromnej Fabryki Nestle. Działka będzie też sąsiadować z nową inwestycją na działce przylegającej na której jeszcze w tym roku ruszy budowa kompleksu przemysłowego na 26 ha ( teren większy niż Amazon). W Tarnowie Podgórnym zlokalizowanych jest kilkaset ogromnych zakładów przemysłowych....

Działka budowlana Tarnowo Podgórne, ul. 23 Października
Tarnowo Podgórne, ul. 23 Października · Działka budowlana · 2014 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
174 zł / m²

Działka Tarnowo Podgórne na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania dwie działki budowlane w Tarnowie Podgórnym w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. 23 Października niedaleko ronda ze zjazdem na Jankowice. Nr działek na sprzedaż to 1068/3 (1007m2) oraz 1068/2 (1007m2) o łącznej powierzchni 2014 m2. Działki w pełni uzbrojone, wjazd na działkę z drogi asfaltowej. Działka ogrodzona. Możliwość kupna jednej działki lub obu działek osobno. Ogłoszenie bez pośredników...

Działka budowlana Tarnowo Podgórne, ul. Marianowska
Tarnowo Podgórne, ul. Marianowska · Działka budowlana · 1160 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
129 zł / m²

Działka Tarnowo Podgórne na sprzedaż bezpośrednio

Działka budowlana Tarnowo Podgórne, ul. Owocowa
Tarnowo Podgórne, ul. Owocowa · Działka budowlana · 1370 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
220 000 zł
161 zł / m²

Działka Tarnowo Podgórne na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Tarnowie Podgórnym,pow,ok 1370 m2 działka znajduje się przy ulicy Owocowej,blisko centrum.więcej informacji pod nr tel. ...

Działka budowlana Tarnowo Podgórne, ul. 23 Października
Tarnowo Podgórne, ul. 23 Października · Działka budowlana · 3200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 090 000 zł
341 zł / m²

Działka Tarnowo Podgórne na sprzedaż bezpośrednio
Oferta od osoby prywatnej ( bez prowizji dla pośrednika). Do sprzedania uzbrojona, ogrodzona  działka budowlana na ul. 23 Października w centrum Tarnowa Podgórnego granicząca bezpośrednio z parkiem miejskim. Przeznaczenie działki to tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, oznaczone na rysunku planu symbolem 50MN . Na działce znajduje się budynek o pow 112 m2  do remontu. Powierzchnia działki : ok 3 200  m2 wymiary : szer. ok 45 mb , długość 1 strona - 60 mb , długość 2 strona - 83...

Działka budowlana Tarnowo Podgórne, ul. Szkolna
Tarnowo Podgórne, ul. Szkolna · Działka budowlana · 57000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 000 000 zł
53 zł / m²

Działka Tarnowo Podgórne na sprzedaż bezpośrednio
Teren objęty jest MPZP dla celów budownictwa mieszkaniowego.Pow.Działek od 800 do 1200 mkw. Na obszar te składają się 2 działki geodezyjne o pow .1,0 ha każda, oraz działka o pow.3,7 ha.Stanowią one kompleks terenów pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.Teren jest dość malowniczo położony w centralnej części Tarnowa Podg. Na działkach znajduje się linia energetyczna /śr  .napięcia/pozostałe media w ulicy .Możliwość zakupu każdej z działek osobno. Cena do negocjacji....

Działka rolno-budowlana Tarnowo Podgórne, ul. Rokietnicka
Tarnowo Podgórne, ul. Rokietnicka · Działka rolno-budowlana · 3052 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
360 000 zł
118 zł / m²

Działka Tarnowo Podgórne na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Mam na sprzedaż doskonale zlokalizowaną działkę budowlaną w Tarnowie Podgórnym. Teren ma 3052m2 co daje ogromne możliwości adaptacji. W sąsiedztwie niska zabudowa mieszkalna. Doskonały dojazd do Poznania zarówno samochodem jak i komunikacją zbiorową a w pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole, urzędy, placówki medyczne. Na terenie działki linia zabudowy wynosi 50m....

Działka budowlana Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska 19/8
Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska · Działka budowlana · 923 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
152 zł / m²

Działka Tarnowo Podgórne na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka w drugiej lini zabudowy. Działka wyceniona przez rzeczoznawcę majątkowego na 200tys. Niska cena obowiązuje do końca roku 2015....

  1 2

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.