Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki Skarżysko-Kamienna - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

40 działek na sprzedaż Skarżysko-Kamienna. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (37) oraz niepowtarzające się oferty agencji (3).

Działka budowlana Skarżysko-Kamienna, ul. Krótka
Skarżysko-Kamienna, ul. Krótka · Działka budowlana · 5400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
15 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka skarzysko koscielne ul krotka nr dzialki 987 jest woda i prad cicha atrakcyjna okolica... 5 dni temu

Działka rolno-budowlana Skarżysko-Kamienna, ul. Miła
Skarżysko-Kamienna, ul. Miła · Działka rolno-budowlana · 3200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
25 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno-budowlaną o powierzchni 3200 m2, szerokość ok 14 m. przy ul. Miłej w Skarżysku. Cena do negocjacji ... 7 dni temu

Skarżysko-Kamienna Bzin, ul. Jodłowa · Działka rolna · 1527 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
39 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna Bzin na sprzedaż bezpośrednio
Pilnie sprzedam działkę rolna(nr działki 354).Działka znajduje się przy ul.Jodłowej , blisko torów PKP.Cena do uzgodnienia....

Skarżysko-Kamienna, ul. Książęca · Działka budowlana · 3900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
22 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną przy ulicy Książęcej o szerokości 16m. Całkowita powierzchnia działki 3900m....

Działka budowlana Skarżysko-Kamienna, ul. Miła
Skarżysko-Kamienna, ul. Miła · Działka budowlana · 3800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
47 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania dużą działkę budowlaną położoną w Skarżysku przy ul.Miłej.Pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego.Księga wieczysta bez obciążeń,media w drodze:prąd,woda. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.Działka położona jest w pięknej okolicy,z tyłu rzeczka Oleśnica,dojazd z dwóch stron: od ul.Rycerskiej i Kopernika. Powierzchnia działki: 3800 m, szerokosc-43,06 m długosc-90,72 Zapraszam do oglądania....

Działka budowlana Skarżysko-Kamienna Bór, ul. Partyzantów
Skarżysko-Kamienna Bór, ul. Partyzantów · Działka budowlana · 2250 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
360 000 zł
160 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna Bór na sprzedaż bezpośrednio
Witam, OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE Posiadam do sprzedania działkę o powierzchni 2250 mkw (szerokość 30 m, długość 75 m). Działka jest położona przy ul. Partyzantów, cześciowo zalesiona. Działka jest uzbrojona w wszystkie media: kanalizacja, gaz, prąd i woda. Na działce znajduje się dom powierzchni 90 mkw. Działka na zrzucie z geportalu posiada numer 5....

Skarżysko-Kamienna, ul. Spółdzielcza · Działka budowlana · 1002 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
170 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam plac Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna UL. Spółdzielcza 5 Plac 1002 m2 Informacje pod numerem telefonu. ...

Działka budowlana Skarżysko-Kamienna, ul. Ponurego
Skarżysko-Kamienna, ul. Ponurego · Działka budowlana · 781 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
62 480 zł
80 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna na sprzedaż
Działka usytuowana w cichej i spokojnej dzielnicy z dala od szumu , zgiełku. Doskonale nadająca się do zabudowy jednorodzinnej. Znajduje się blisko trasy S7...do Kielc 15 minut. W okolicy lasy...dużo zieleni oraz inne zabudowania. Działka posiada wszystkie media : woda , gaz , kanalizacja , i prąd w ulicy. Działka rolna od roku z możliwością zabudowy. Wymiary działki : 25 X 31 m...

Działka rolno-budowlana Skarżysko-Kamienna, ul. Ponurego
Skarżysko-Kamienna, ul. Ponurego · Działka rolno-budowlana · 929 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
73 280 zł
79 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna na sprzedaż
Działka usytuowana w cichej i spokojnej dzielnicy z dala od szumu , zgiełku. Doskonale nadająca się do zabudowy jednorodzinnej. Znajduje się blisko trasy S7...do Kielc 15 minut. W okolicy lasy...dużo zieleni oraz inne zabudowania. Działka posiada wszystkie media : woda , gaz , kanalizacja , i prąd w ulicy. Działka rolna od roku z możliwością zabudowy. Wymiary działki : 25 X 37 m ...

Działka rolno-budowlana Skarżysko-Kamienna Bór, ul. Ponurego
Skarżysko-Kamienna Bór, ul. Ponurego · Działka rolno-budowlana · 4364 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
290 000 zł
66 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna Bór na sprzedaż
Działka usytuowana w cichej i spokojnej dzielnicy z dala od szumu , zgiełku. Doskonale nadająca się do zabudowy jednorodzinnej. Znajduje się blisko trasy S7...do Kielc 15 minut. W okolicy lasy...dużo zieleni oraz inne zabudowania. Działka posiada wszystkie media : woda , gaz , kanalizacja , i prąd w ulicy. Działka rolna od roku z możliwością zabudowy. Wymiary działki : 25/145 mb. Nadająca się do podziału pod kilka inwestycji jednorodzinnych....

  1 2 3 4

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.