Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki Skarżysko-Kamienna - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

39 działek na sprzedaż Skarżysko-Kamienna. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (37) oraz niepowtarzające się oferty agencji (2).

Działka budowlana Skarżysko-Kamienna Pogorzałe, ul. Pogodna
Skarżysko-Kamienna Pogorzałe, ul. Pogodna · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
81 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna Pogorzałe na sprzedaż bezpośrednio
Działka dostępna jest również dla osób bez kwalifikacji rolniczych . Posiada przyznane w grudniu 2014 roku warunki zabudowy dla domu jednorodzinnego. 5 minut marszu do trasy Warszawa - Kraków , szkoły podstawowej , przystanków komunikacji miejskiej i międzymiastowej .Jeden właściciel , Księga wieczysta....

Działka budowlana Skarżysko-Kamienna Łyżwy, ul. Czachowskiego
Skarżysko-Kamienna Łyżwy, ul. Czachowskiego · Działka budowlana · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
39 000 zł
78 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna Łyżwy na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna działka budowlana o pow.ok 500m2, na osiedlu Łyżwy ul. Czachowskiego . Prawo własności , akt notarialny. Działka uzbrojona w wodę i kanalizacje. Nowe ogrodzenie, brama 4m, furtka.droga utwardzona.spokojna okolica, dobrze skomunikowana pkp, staja S-sko Kośc , komunikacja miejska. Plan zagospodarowania- zabudowa mieszkaniowa . Uregulowany stan prawny. Główna nitka gazu ziemnego na ul Łyżwy....

Działka budowlana Skarżysko-Kamienna
Skarżysko-Kamienna · Działka budowlana · 8000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
9 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona jest pomiędzy ul.Kościelną a ul.Książęcą .Wymiary działki to 16/500 m. Media są w pasie drogowym...

Działka budowlana Skarżysko-Kamienna, ul. Parkingowa
Skarżysko-Kamienna, ul. Parkingowa · Działka budowlana · 2300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
65 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna na sprzedaż bezpośrednio
Działki budowlane ogrodzone z możliwością zabudowy od 1 do 3 domów / trzy działki - dwie po 600 metrów kwadratowych i jedna 1100 metrów kwadratowych + droga dojazdowa 600 metrów kwadratowych - 2/3 udziału w drodze/. Działki posiadają wydane aktualne warunki zabudowy i zagospodarowania terenu....

Działka rolna Skarżysko-Kamienna Pogorzałe, ul. Główna
Skarżysko-Kamienna Pogorzałe, ul. Główna · Działka rolna · 4200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
6 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna Pogorzałe na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka rolna,wjazd od ulicy Głównej.Wymiary działki:wjazd o szerokości 3metrów,który ciągnie sie na długości 100 metrów,następnie działka rozszerza się na 12metrów szerokości i 300metrów długości.Jak więc widać jest to miejsce dla tych ,którzy nie lubią hałasu przejeżdzających samochodów,oddalone troszkę od ulicy,blisko las,w przyszłości możliwość dokupienia sąsiednich działek w celu powiększenia powierzchni użytkowej.Miejsce idealne na działeczke rekreacyjną.Polecam serdecznie,pr...

Działka rekreacyjna Skarżysko-Kamienna Dolna Kamienna, ul. Piękna
Skarżysko-Kamienna Dolna Kamienna, ul. Piękna · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
9 900 zł
33 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna Dolna Kamienna na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka polozona jest w drugim, srodkowym rzedzie. Wszelkie oplaty na biezacy rok sa uregulowane. Dzialka jest zagospodarowana i uzytkowana na biezaco. ...

Działka rekreacyjna Skarżysko-Kamienna, ul. Piękna
Skarżysko-Kamienna, ul. Piękna · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 900 zł
20 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania działkę rekreacyjną na ulicy Pięknej w Skarżysku Kamiennej, działkę posiadam od 15 lat, powierzchnia 300m2, na działce znajduje się altana, oczko wodne. Na więcej pytań odpowiem telefonicznie....

Działka budowlana Skarżysko-Kamienna Kamienna, ul. Bobowskich 31
Skarżysko-Kamienna Kamienna, ul. Bobowskich · Działka budowlana · 557 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
68 000 zł
122 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna Kamienna na sprzedaż bezpośrednio

Działka budowlana Skarżysko-Kamienna, ul. Ponurego
Skarżysko-Kamienna, ul. Ponurego · Działka budowlana · 781 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
93 720 zł
120 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna na sprzedaż
Działka usytuowana w cichej i spokojnej dzielnicy z dala od szumu , zgiełku. Doskonale nadająca się do zabudowy jednorodzinnej. Znajduje się blisko trasy S7...do Kielc 15 minut. W okolicy lasy...dużo zieleni oraz inne zabudowania. Działka posiada wszystkie media : woda , gaz , kanalizacja , i prąd w ulicy. Działka rolna od roku z możliwością zabudowy. Wymiary działki : 25 X 31 m...

Działka rolno-budowlana Skarżysko-Kamienna, ul. Ponurego
Skarżysko-Kamienna, ul. Ponurego · Działka rolno-budowlana · 929 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
109 920 zł
118 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna na sprzedaż
Działka usytuowana w cichej i spokojnej dzielnicy z dala od szumu , zgiełku. Doskonale nadająca się do zabudowy jednorodzinnej. Znajduje się blisko trasy S7...do Kielc 15 minut. W okolicy lasy...dużo zieleni oraz inne zabudowania. Działka posiada wszystkie media : woda , gaz , kanalizacja , i prąd w ulicy. Działka rolna od roku z możliwością zabudowy. Wymiary działki : 25 X 37 m ...

  1 2 3 4

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.