Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki Siewierz - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

23 działek na sprzedaż Siewierz. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (23)

Działka rolno-budowlana Siewierz, ul. Przemysłowa
Siewierz, ul. Przemysłowa · Działka rolno-budowlana · 926 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
92 000 zł
99 zł / m²

Działka Siewierz na sprzedaż bezpośrednio
Działka leży prawie w centrum miasta, w sąsiedztwie domu mieszkalnego, w studium uwarunkowań zagospodarowania przestrzennego jako teren przewidziany pod zabudowę mieszkalną. W kształcie prostokąta, leży przy ulicy powiatowej, z dostepem do prądu, gazu i wody, blisko przystanek autobusowy. Pierwotnie był to las, po wykarczowaniu pozostały pojedyncze drzewa. Droga dojazdowa asfaltowa, łączy D1z drogą Katowice- Kielce. Otoczenie leśne, spokojne, niedaleko rzeki Czarna ...

Działka budowlana Siewierz, ul. Klonowa
Siewierz, ul. Klonowa · Działka budowlana · 487 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
205 zł / m²

Działka Siewierz na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona na nowym osiedlu przy ulicy klonowej...

Działka budowlana Siewierz, ul. Tadeusza Kościuszki
Siewierz, ul. Tadeusza Kościuszki · Działka budowlana · 653 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
184 zł / m²

Działka Siewierz na sprzedaż bezpośrednio
WYJĄTKOWA DZIAŁKA W CENTRUM SIEWIERZA I BLISKO ŚREDNIOWIECZNEGO ZAMKU - około 85 metrów od rynku i 100 metrów od zamku. Działka o niesamowitym potencjale, położona w cichej okolicy, blisko średniowiecznego arcybiskupiego zamku w Siewierzu i jednocześnie w samym centrum miasta. Media w ulicy. Działka jest zabudowana dwupokojowym domkiem parterowym. Dom przeznaczony do generalnego remontu lub rozbiórki. Sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli. Cena do negocjacji. Doskonała lokaliz...

Działka budowlana Siewierz
Siewierz · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
138 000 zł
115 zł / m²

Działka Siewierz na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działki o powierzchni od 800 do 1200 w zależności o potrzeby działki jeszcze nie są podzielone wiec można sobie wybrać. Dojazd drogą asfaltową. Media: prąd, woda, gaz, telefon. W sąsiedztwie domy jednorodzinne wraz z punktami usługowymi. Bardzo dobre warunki do zamieszkania, spokojna i cicha okolica. Nieruchomość położona niespełna 600m od Zespołu Szkół(przedszkole, podstawówka, gimnazjum) 1.5km od zbiornika Pogoria IV oraz około 2KM od zbiornika Przeczyce. Jednocześnie bardzo dobr...

Działka rolna Siewierz, ul. Zbigniewa Oleśnickiego
Siewierz, ul. Zbigniewa Oleśnickiego · Działka rolna · 2743 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 000 zł
15 zł / m²

Działka Siewierz na sprzedaż bezpośrednio

Działka budowlana Siewierz, ul. Chabrowa
Siewierz, ul. Chabrowa · Działka budowlana · 991 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
111 zł / m²

Działka Siewierz na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana o powierzchni 991mkw położona w Siewierzu przy ul. Chabrowej. Działka posiada regularne kształty o wymiarach 36,7 x 27 m (dłuższy bok od ulicy). Dojazd drogą utwardzoną. W pobliżu zabudowa jednorodzinna. Spokojna okolica, blisko las i zbiornik wodny. Wszystkie media przy działce sąsiedniej. Łatwy i szybki dostęp do centrum Siewierza. Bardzo dobry dojazd do Katowic i Częstochowy (droga szybkiego ruchu). W przypadku zainteresowania proszę o kontakt pod numerem telefonu podanym w...

Działka rolna Siewierz
Siewierz · Działka rolna · 22848 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
112 000 zł
5 zł / m²

Działka Siewierz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną położoną pomiędzy Żelisławicami a Pińczycami. Cena za 1 ha - 49 000zł ...

Działka budowlana Siewierz, ul. Rzeczna
Siewierz, ul. Rzeczna · Działka budowlana · 755 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
99 zł / m²

Działka Siewierz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Siewierzu przy ul. Rzecznej. W granicy prąd, woda, gaz. Wymiary: 22m x 34m. Działka częściowo zalesiona (kilkadziesiąt sosen). Istnieje możliwość wycięcia ich na życzenie nabywcy. Oprócz tego posiadam na sprzedaż dwie inne działki - możliwość zakupu dwóch działek i połączenia ich w jedną. - 755m2, wym. 22x34m, - 1101m2, wym. 34x34m, Wszelkich informacji udzielę telefonicznie....

Działka budowlana Siewierz, ul. Rzeczna
Siewierz, ul. Rzeczna · Działka budowlana · 1101 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
100 zł / m²

Działka Siewierz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Siewierzu przy ul. Rzecznej. W granicy prąd, woda, gaz. Wymiary: 34m x 34m. Oprócz tego posiadam na sprzedaż dwie inne działki - możliwość zakupu dowolnych dwóch działek i połączenia ich w jedną. - 755m2, wym. 22x34m, - 755m2, wym. 22x34m, Wszelkich informacji udzielę telefonicznie....

Działka budowlana Siewierz
Siewierz · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
60 zł / m²

Działka Siewierz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane cena 60 zł /m2 . Media na działce prąd woda. Szerokość działki około 30m Oferta bez pośredników....

  1 2 3

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.