Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki Sasino - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

21 działek na sprzedaż Sasino. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (15) oraz niepowtarzające się oferty agencji (6).

Działka rekreacyjna Sasino, ul. Wiatrowa
Sasino, ul. Wiatrowa · Działka rekreacyjna · 970 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
38 500 zł
40 zł / m²

Działka Sasino na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną nad morzem pod zabudowę rekreacyjną z widokiem na latarnię STILO. Ok. 1500 m do morza. ...

Działka rolna Sasino
Sasino · Działka rolna · 18800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 000 zł
5 zł / m²

Działka Sasino na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam działkę rolną w Sasinie koło Stilo blisko wydmy 1,5 km od morza okolice rekreacyjne w okolicy Zabytkowy Zamek Cena jest znacznie obniżona i nie podlega negocjacji Dodam iż średnia cena za m2 w Sasinie działek rolnych to 8-10 zł Natomiast cena Państwowa za 1 hektar ziemi rolnej to 62 tyś zł Dobra lokata kapitału i okazja na zakup w bardzo niskiej cenie Nr działki 148/2...

Działka budowlana Sasino
Sasino · Działka budowlana · 600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 000 zł
82 zł / m²

Działka Sasino na sprzedaż bezpośrednio
Pięknie położone działki 6-8 ar. Miejscowość Sasino, Na Osiedlu budujących się domków. Aukcja dotyczy działki 6 ar. Plan zagospodarowania przesrzennego, - budownictwo mieszkalne ( przy wypoczynkowych są większe podatki ) Cena do negocjacji - sprzedaje właściciel. "Sasino to malownicza, spokojna wieś letniskowo- wypoczynkowa na Kaszubach, położona w odległości 12km na wschód od Łeby. Piękny krajobraz, cisza, spokój, kontakt z naturą. Idealne miejsce dla amatorów wycieczek rowerowych, jazdy...

Działka budowlana Sasino Zielonka
Sasino Zielonka · Działka budowlana · 2156 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
187 000 zł
87 zł / m²

Działka Sasino Zielonka na sprzedaż bezpośrednio
Działka na sprzedaż położona w atrakcyjnej, spokojnej i malowniczej miejscowości Sasino Zielonka, w odległości około 2 km od morza i około 12 km od Łeby, Położone dwie połączone działki o powierzchni 1.083 m2 i 1.073 m2. Działki w kształcie prostokąta. Działki łącznie ogrodzone płotem z siatki ogrodzeniowej z dwuczęściową bramą wjazdową i furtką. Do działek doprowadzona jest instalacja energii elektrycznej i instalacja wodociągowa - przyłącze z wodomierzem wewnątrz działki. Zgodnie...

Działka budowlana Sasino, ul. Polna
Sasino, ul. Polna · Działka budowlana · 1171 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
68 zł / m²

Działka Sasino na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana o pow. 1171 m w Sasinie gm. Choczewo z przeznaczeniem pod budownictwo usługowo-mieszkaniowe. Media - prąd oraz woda. Sasino to atrakcyjna turystycznie miejscowość, 1 km od latarni morskiej Stilo, około 3 km do morza, 20 km od Łeby, kilka km do Jeziora Sarbsko. W okolicy piękne sosnowe lasy, mnóstwo atrakcyjnych miejsc turystycznych, stadnina koni, szerokie plaże oraz wydmy. Oferta dla ludzi ceniących ciszę, spokój i kontakt z naturą. Przepiękna i barwna okolica. Na północ od Sa...

Działka rekreacyjna Sasino
Sasino · Działka rekreacyjna · 582 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
37 000 zł
64 zł / m²

Działka Sasino na sprzedaż bezpośrednio
Stilo działka rekreacyjna niezabudowana , piękna okolica...

Działka rolna Sasino Sasinko, ul. Morska
Sasino Sasinko, ul. Morska · Działka rolna · 18800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 000 zł
5 zł / m²

Działka Sasino Sasinko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną nr działki 148/2 w Sasinie 1.5 km od morza cena do uzgodnienia. ...

Działka rolna Sasino
Sasino · Działka rolna · 16600 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
166 000 zł
10 zł / m²

Działka Sasino na sprzedaż
Działka rekreacyjna położona w miejscowości Sasino. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: rolno-rekreacyjna. Opis działki: Działka o powierzchni 16 600 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, pokryty roślinnością. Dostępne media: brak mediów. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS, transport własny. Odległość od centrum Wejherowa: około 40 km. Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna. Rekreacja: lasy, łąki, ścieżki rowerowe, jeziora. Usługi: sklep spożywczy....

Działka rolna Sasino, ul. Nad Chełstem
Sasino, ul. Nad Chełstem · Działka rolna · 17700 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
177 000 zł
10 zł / m²

Działka Sasino na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Sasino. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: według Miejscowego Planu Zagospodarowania - użytek rolny. Opis działki: Działka o powierzchni 17 700 m2 w kształcie prostokąta. Teren: pagórkowaty, pokryty zielenią nieurządzoną. Dostępne media: brak. Opis lokalizacji: Profil miejscowość: Sasino jest wsią kaszubską położoną wzdłuż Pobrzeża Kaszubskiego. miejscowość ma charakter letniskowo- wypoczynkowy,stąd liczne występowanie zabudowy rekr...

Działka rolna Sasino, ul. Nad Chełstem
Sasino, ul. Nad Chełstem · Działka rolna · 44600 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
446 000 zł
10 zł / m²

Działka Sasino na sprzedaż
Działka rolno, rekreacyjna o powierzchni 44 600 m2 w kształcie trapezu, będąca częścią areału o powierzchni 11 ha (dostępne działki o różnej wielkości: 0,5ha - 4,3 ha, możliwość wydzielenia działki odpowiedniej wielkości) w miejscowości Sasino (gmina Choczewo) przy Sowińskim Parku Narodowym, zlokalizowana w odległości 1 600 m od linii morza. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: użytek rolny z możliwością zabudowy letniskowej. Komunikacja: PKS. Odległość od centrum Łeby: około 19...

  1 2 3

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.