Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat żyrardowski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

249 działek na sprzedaż powiat żyrardowski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (213) oraz niepowtarzające się oferty agencji (36).

Działka budowlana Żyrardów, ul. gen. Leopolda Okulickiego
Żyrardów, ul. gen. Leopolda Okulickiego · Działka budowlana · 673 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
116 000 zł
172 zł / m²

Działka Żyrardów na sprzedaż bezpośrednio
Ustawna działka budowlana położona w Żyrardowie naprzeciwko Wydm Międzyborowskich. W sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Dojazd drogą asfaltową, a ostatnie 200m drogą szutrową. Jest porośnięta drzewami i ma kształt prostokąta. Została wydana decyzja o warunkach zabudowy. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji - 1.7 km od dworca PKP Żyrardów i 1.7 km od stacji w Międzyborowie. Wygodny dojazd do Warszawy. Zapraszam do kontaktu. Powierzchnia: 673 m2 Powierzchnia w hektarach: 0,...

Działka budowlana Chroboty
Chroboty · Działka budowlana · 835 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 320 zł
120 zł / m²

Działka Chroboty na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Chroboty (przy mieście Żyrardów).  Możliwa zamiana za mieszkanie w okolicy Warszawy lub w Warszawie (za moją dopłatą). Dobry dojazd do szkoły, centrum Żyrardowa (10 min drogi), blisko stadnina koni, spokojna, zielona okolica. Media (prąd, woda, gaz) znajdują się w pasie drogowym bezpośrednio przy działce.  Działka położona jest w pobliżu lasu i zalewu Żyrardowskiego. Doskonała lokalizacja, dobry dojazd do Żyrardowa i autostrady A2. Dz...

Działka rolna Kuklówka Zarzeczna
Kuklówka Zarzeczna · Działka rolna · 9900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
30 zł / m²

Działka Kuklówka Zarzeczna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Działkę.Cała działka wynosi 9900 m2. Połowa działki 4400 leśnej a 5500 rolnej. Nieruchomość znajduje się w gminie Radziejowice miejscowości Kuklówka Zarzeczna. Działka otoczona jest lasem, doskonała lokalizacja do osiedla domków ok.300m do szkoły i sklepów 2km....

Działka budowlana Krze Duże
Krze Duże · Działka budowlana · 2500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
80 zł / m²

Działka Krze Duże na sprzedaż bezpośrednio
Witam, działka ma 2500 m2, położona w cichej okolicy (100m od lasu i 1km od trasy szybkiego ruchu S8). Możliwe jest podłączenie prądu z sąsiedniej działki. Działka na planie kwadratu.  ...

Działka budowlana Mszczonów, ul. Piekarska
Mszczonów, ul. Piekarska · Działka budowlana · 2800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
280 000 zł
100 zł / m²

Działka Mszczonów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną we Mszczonowie przy ulicy Piekarskiej. Działka o powierzchni 2800m , media w drodze....

Działka rolno-budowlana Budy Mszczonowskie, ul. Mszczonowska
Budy Mszczonowskie, ul. Mszczonowska · Działka rolno-budowlana · 21238 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
255 000 zł
12 zł / m²

Działka Budy Mszczonowskie na sprzedaż bezpośrednio
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ Z LASEM Sprzedam działkę budowlaną 21 238 m2. Cena: 12 zł za m2 w gminie Radziejowice. Działka ujęta w planie zagospodarowania przestrzennego jako budowlano-rolno-leśna. Gotowa do sprzedaży. Położona w odległości 3 km od węzła komunikacyjnego S8 i DK50. Bardzo dobra lokalizacja, bezpośrednio przy drodze. ...

Działka rolno-budowlana Kowiesy
Kowiesy · Działka rolno-budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
33 zł / m²

Działka Kowiesy na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania pięknie położona działka o wielkości 3000m2 w bezpośrednim sąsgiedztwie nowe domy. Wymiary 40x75....

Działka rolno-budowlana Sapy
Sapy · Działka rolno-budowlana · 500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
29 500 zł
59 zł / m²

Działka Sapy na sprzedaż
Działka "D". Główne atuty nieruchomości:  cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata piekny widok. Działka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Piękna ,malownicza działka rolno-budowlana z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Niesamowity mikroklimat i niezwykle urokliwe miejsce. 10 km od WODNEGO PARKU ROZRYWKI   W sąsiedztwie luźna zabudowa siedliskowa, tereny rolne i leśne. Do drogi krajowej nr 70 Łowicz -S8 ok.1,5 km, Do węzła S8 w Zawa...

Działka rolno-budowlana Sapy
Sapy · Działka rolno-budowlana · 3500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
367 000 zł
105 zł / m²

Działka Sapy na sprzedaż
DZIAŁKA "E"Główne atuty nieruchomości: o prestiżowa lokalizacjao cicha i spokojna okolicao uzbrojonaDziałka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Piękna ,malownicza działka rolno-budowlana z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Niesamowity mikroklimat i niezwykle urokliwe miejsce. 10 km od WODNEGO PARKU ROZRYWKI W sąsiedztwie luźna zabudowa siedliskowa, tereny rolne i leśne. Do drogi krajowej nr 70 Łowicz -S8 ok.1,5 km, Do węzła S8 w Zawadach 8 km, Do Skierniewic 13 km...

Działka rolna Edwardowo, ul. Bobrowska
Edwardowo, ul. Bobrowska · Działka rolna · 11000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
10 zł / m²

Działka Edwardowo na sprzedaż
Działka o pow. 11000 m 2 położona w miejscowości Edwardowo k. Osuchowa w sąsiedztwie lasów w strefie Bolimowsko- Radziejowickiego z doliną środkowej Rawki Obszaru Chronionego Krajobrazu . Położona przy utwardzonej drodze.  Działka jest nieogrodzona, usytuowana na lekkim wzniesieniu na działce znajduje się lasek, łąka. kształt działki: prostokąt.   Ziemia klasy V i VI Media: prąd ok. 100 m od działki. Nieruchomość posiada Księgę Wieczystą. Lokalizacja: Dobry dojazd do Warszawy, trasą ...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.