Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat zgorzelecki - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

27 działek na sprzedaż powiat zgorzelecki. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (25) oraz niepowtarzające się oferty agencji (2).

Działka inna Żarska Wieś
Żarska Wieś · Działka inna · 156300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 500 000 zł
16 zł / m²

Działka Żarska Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Nieruchomość gruntowa, niezabudowana położona w Żarskiej Wsi gmina Zgorzelec, wzdłuż drogi krajowej nr 4 prowadzącej z granicy polsko – niemieckiej w kierunku Bolesławca. Nieruchomość obejmuje działki ewidencyjne nr 489/12, 489/16 o łącznej powierzchni 15,6300 ha, na które składają się grunty orne, łąki trwałe, nieużytki, tereny zalesione oraz rowy i drogi. Zgodnie z wypisem z rejestru gruntów Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu, na nieruchomość gruntową nr 489/12 składają grunty za... 4 dni temu

Działka rolno-budowlana Studniska Dolne
Studniska Dolne · Działka rolno-budowlana · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
21 zł / m²

Działka Studniska Dolne na sprzedaż bezpośrednio
Działka o powierzchni 5000 m2 położona w miejscowości Studniska Dolne dojazd z drogi wewnętrznej z łatwym dojazdem do Zgorzelca, cicha i spokojna okolica przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 6 MR Media dostępne woda, kanalizacja, prąd. Cena 21zł/m2 do negocjacji....

Działka budowlana Przesieczany
Przesieczany · Działka budowlana · 6024 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
17 zł / m²

Działka Przesieczany na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż dwie malowniczo położone działki w Przesieczanach, lokalizacja jak na zdjęciach. dz. 71/3 o powierzchni 3011 m² dz. 71/4 o powierzchni 3013 m² Każda z działek w cenie 50 tys. zł, w tym udział w drodze. Media na granicy działek. Koszty notarialne pokrywa kupujący.  Kontakt tel. ...

Działka budowlana Osiek Łużycki
Osiek Łużycki · Działka budowlana · 2900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
290 000 zł
100 zł / m²

Działka Osiek Łużycki na sprzedaż bezpośrednio
Witam Mam do sprzedania działkę budowlaną na terenie Osieka Łużyckiego, powierzchnia 29 arów. Do działki jest podłączony prąd. Cena do uzgodnienia. Proszę o kontakt pod nr telefonu....

Działka rolna Miedziana
Miedziana · Działka rolna · 28500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
1 zł / m²

Działka Miedziana na sprzedaż bezpośrednio
Jak w tytule sprzedam ziemię w jednym kawałku 2,85 ha klasa ziemi 3...

Działka budowlana Łagów
Łagów · Działka budowlana · 738 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
73 800 zł
100 zł / m²

Działka Łagów na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana 738 m2 mieszkaniowo-usługowa. Ostatnia do zabudowy (zaleta). Wszystkie media, dojazd drogą asfaltową. Sczegóły na zdjeciach. W rozliczeniu mieszkanie, samochód .... W razie pytań proszę dzwonić. ...

Działka budowlana Bogatynia, ul. Pocztowa
Bogatynia, ul. Pocztowa · Działka budowlana · 1350 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
68 000 zł
50 zł / m²

Działka Bogatynia na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana ul Pocztowa dostęp do mediów. Ma byc zrobiona droga dojazdowa....

Działka budowlana Kościelna Wieś
Kościelna Wieś · Działka budowlana · 1170 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
46 800 zł
40 zł / m²

Działka Kościelna Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w pięknej okolicy w sercu Borów Dolnośląskich: Działki znajdują się w powiecie zgorzeleckim, 30 km od Bolesławca oraz 30 km od Zgorzelca, 20 km do strefy ekonomicznej Wykroty oraz 22 km do autostrady A4, 13 km do autostrady A18. Jest to wymarzone miejsce na nowy dom w cichej i malowniczo położonej okolicy. Idealne dla rodzin z dziećmi ze względu na pobliską szkołę, przedszkole, bibliotekę, nowy orlik oraz salę przeznaczoną dla imprez okolicznościowych. W...

Działka budowlana Stojanów
Stojanów · Działka budowlana · 66400 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 590 000 zł
24 zł / m²

Działka Stojanów na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Stojanów. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: plan zagospodarowania, warunki zabudowy, jednorodzinne indywidualna. Opis działki: Działka o powierzchni 64400 m2 w kształcie nieregularnym. Teren: płaski. Dostępne media: woda, kanalizacja, prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: miejska. Odległość od Zgorzelca: około 17 km. Odległość od Bolesławca: około 40 km. Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna....

Działka budowlana Zgorzelec
Zgorzelec · Działka budowlana · 4925 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 845 000 zł
375 zł / m²

Działka Zgorzelec na sprzedaż
Na sprzedaż działka położona w miejscowości Zgorzelec blisko przejścia granicznego. Nieruchomość gruntowa o powierzchni całkowitej 4925 m2, działka znajduje się blisko centrum. Teren płaski w kształcie prostokąta, otoczony liczną zielenią. W rejonie nieruchomości znajdują się restauracje, banki i inne obiekty użyteczności publicznej. Działkę obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego na usługi komercyjne tj. hotele, banki, handel do 2000 m2....

  1 2 3

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.