Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki powiat zambrowski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

20 działek na sprzedaż powiat zambrowski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (20)

Działka rolna Podłatki Duże
Podłatki Duże · Działka rolna · 7544 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
11 zł / m²

Działka Podłatki Duże na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną w części zabudowaną we wsi Podłatki Duże....

Działka rolna Przeździecko-Mroczki
Przeździecko-Mroczki · Działka rolna · 2500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
80 zł / m²

Działka Przeździecko-Mroczki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 2,5ha ziemi ornej we wsi Przezdziecko Mroczki 90tys. zł za Ha ...

Działka siedliskowa Ćwikły-Krajewo
Ćwikły-Krajewo · Działka siedliskowa · 9900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
35 zł / m²

Działka Ćwikły-Krajewo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam siedlisko o powierzchni 0,99 ha we wsi Ćwikły-Krajewo(powiat zambrowski, gmina Kołaki Kościelne). Siedlisko jest położone niedaleko drogi ekspresowej S8. W skład siedliska wchodzi murowany dom i budynki gospodarcze. Sprzedam w całości lub dom z budynkami gospodarczymi(0,3 ha). Numer siedliska na mapce 106. Kontakt telefoniczny pod numerem podanym w ogłoszeniu. ...

Działka rolna Mężenin
Mężenin · Działka rolna · 14516 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
8 zł / m²

Działka Mężenin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke 1,45ha Obręb Mężenin nr. działki 671 W sprawie ceny proszę dzwonić....

Działka budowlana Grądy-Woniecko
Grądy-Woniecko · Działka budowlana · 2500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
18 zł / m²

Działka Grądy-Woniecko na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjno-budowlana o powierzchni 2500m2 w miejscowości Grądy Woniecko. Pięknie położona nieruchomość w odległości ok. 100m od rzeki Narew, nie będąca terenem zalewowym. Doskonałe miejsce dla osób uprawiających wędkarstwo, kajakarstwo i lubiących wypoczynek nad wodą. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo lasu i tzw. Narwiańskich Wydm - okolicznych piaszczystych terenów, posiadających status zabytku klasy zerowej jako siedliska człowieka z epoki kamienia łupanego...

Działka rolno-budowlana Grabówka
Grabówka · Działka rolno-budowlana · 6000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
20 zł / m²

Działka Grabówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną z możliwością zabudowy w cichej i spokojnej okolicy 4 km od Zambrowa . Działka z czterech stron otoczona lasem. Przez działkę przebiega linia z wodą i światłem. Dojazd z drogi gminnej. Możliwość wykupu całej działki tj. 1.5 ha. Więcej informacji pod numerem telefonu....

Działka inwestycyjna Nagórki-Jabłoń
Nagórki-Jabłoń · Działka inwestycyjna · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
100 zł / m²

Działka Nagórki-Jabłoń na sprzedaż bezpośrednio
Działka w trakcie Realizowany plan Zagospodarowania przestrzennego/478/6 obręb 0031 o powierzchni 3000m2 cena100/m2 mozna kupić część, położona 2 km od Zambrowa. Dojazd drogą utwardzoną Sąsiedztwo zabudowań, idelane miejsce pod budowę domu jednorodzinnego. Media w sasiedztwie granicy:gaz ziemny, prąd, woda. .Doskonała lokalizacja. Cena do negocjacji. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, stanowią zaproszenie do negocjacji....

Działka rolno-budowlana Zambrów, ul. Białostocka
Zambrów, ul. Białostocka · Działka rolno-budowlana · 3800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
570 000 zł
150 zł / m²

Działka Zambrów na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka 38 arów przy ulicy Bialostockiej.300 metrów od ronda w kierunku na Białystok. Dojazd od ulicy Bialostockiej ( wytyczona droga szerokości 8metrów) Ustalone warunki zabudowy( mieszkalno, uslugowo- handlowa) Atrakcyjne położenie pod inwestycje lub idealna lokata kapitału. Wiecej informacji telefonicznie. Zapraszam....

Działka budowlana Zambrów, ul. Bolesława Podedwornego
Zambrów, ul. Bolesława Podedwornego · Działka budowlana · 1118 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
189 000 zł
169 zł / m²

Działka Zambrów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bardzo atrakcyjną działkę o powierzchni 1118 m2 w cenie 169 zł/m2 na terenie Zambrowa przy ul. Podedwornego, a jednocześnie w zacisznym miejscu. Działka jest w pełni uzbrojona gaz, woda, prąd, kanalizacja doprowadzone do działki co eliminuje dodatkowe koszty i czas. Działka wyrównana przygotowana pod budowę z warunkami zabudowy. W bezpośrednim sąsiedztwie trzy nowe domy.Bardzo blisko do centrum miasta....

Działka siedliskowa Żabikowo Rządowe
Żabikowo Rządowe · Działka siedliskowa · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
270 000 zł
90 zł / m²

Działka Żabikowo Rządowe na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dom murowany z obszernymi budynkami gospodarczymi, położony na działce 3000 m2, w miejscowości Żabikowo Rządowe przy trasie S8 ( gmina Szumowo, 12 km od Zambrowa ). Dojazd drogą asfaltową, wszystkie media....

  1 2

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.