Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat wyszkowski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

192 działek na sprzedaż powiat wyszkowski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (186) oraz niepowtarzające się oferty agencji (6).

Działka budowlana Leszczydół-Pustki
Leszczydół-Pustki · Działka budowlana · 952 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
147 zł / m²

Działka Leszczydół-Pustki na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam działkę z domem lub zamienię na mieszkanie leżąca w leszczydole pustki 7km od wyszkowa. Działka znajduje się w lesie około 150 metrów od drogi głównej. Idealna dla osób ceniących sobie spokój,cisze i swierze powietrze. Miła i spokojna okolica. Więcej info tel. cena do uzgodnienia... 6 dni temu

Działka rolna Mościska, Mościska 12
Mościska, Mościska · Działka rolna · 40000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
470 000 zł
12 zł / m²

Działka Mościska na sprzedaż bezpośrednio
WitaM Mam do sprzedania działkę rolna z siedliskiem .działka rolna 34000 Mt + siedlisko 5000 Mt z budynkami oraz las 0,5h. Sprzedam bezpośrednio. Siedlisko najładniejsze w okolicy....

Działka budowlana Popowo-Parcele
Popowo-Parcele · Działka budowlana · 1180 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
68 zł / m²

Działka Popowo-Parcele na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 1180 m2 w miejscowości Popowo-Parcele. Media - prąd....

Działka rolna Obrąb
Obrąb · Działka rolna · 14900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
57 000 zł
4 zł / m²

Działka Obrąb na sprzedaż bezpośrednio
Ogłoszenie Oferuję do nabycia nieruchomość rolną położoną w obrębie Obrąb 0015, gmina Zabrodzie, powiat Wyszkowski, województwo Mazowieckie, oznaczoną w ewidencji gruntów jako działka nr 2 (0,62ha jako grunty orne a 0,09ha jako nieużytki) i 268 (0,62ha jako grunty orne a 0,18ha jako orne RVIz), o powierzchni 1,49 (jeden i czterdzieści dziewięć setnych) ha, dla której Sąd Rejonowy w Wyszkowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą ...

Działka leśna Deskurów
Deskurów · Działka leśna · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 500 zł
67 zł / m²

Działka Deskurów na sprzedaż bezpośrednio
Deskurów Gościniec 1500m2 cena za metr 67zł prąd studnia na działce światłowód przy działce park linowy ok.100metrów do rzeki Bóg ok 150 metrów teren nie zalewowy udokumentowany na piśmie teren ogrodzony kilka działek z domami oświetlony w nocyDziałka położona w pobliżu trasy S8. * Do Warszawy 45 km* Do Radzymina 25 km* Do Wyszkowa 15 kmW sąsiedztwie dużo domków letniskowych jak i całorocznych. ...

Działka leśna Wólka-Wojciechówek Wojciechowo
Wólka-Wojciechówek Wojciechowo · Działka leśna · 6000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
20 zł / m²

Działka Wólka-Wojciechówek Wojciechowo na sprzedaż bezpośrednio
Ładna zakrzewiona, zalesiona działka w pobliżu rzeki Narwi. Szybką trasą 70km od Warszawy. Media w drodze....

Działka leśna Nowa Wieś
Nowa Wieś · Działka leśna · 7800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
54 600 zł
7 zł / m²

Działka Nowa Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę leśną we Nowej Wsi gmina Długosiodło. Dojazd droga asfaltową....

Działka inwestycyjna Adelin
Adelin · Działka inwestycyjna · 6000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
249 000 zł
42 zł / m²

Działka Adelin na sprzedaż
  Chcę zwrócić Twoją uwagę na wyjątkową działkę położoną w Adelinie, gm. Zabrodzie, zaledwie 50 km (S8) od Warszawy! W chwili obecnej, jadąc do stolicy, musiałbyś przejechać przez Marki, jednak już wkrótce ruszy obwodnica, na którą wjedziesz prosto z S8, co zaoszczędzi Twój czas! Działka ma 6 tys. m2, jednak ok. 500 m2 to teren zalesiony - znajduje się on od strony drogi, co gwarantuje spokój i intymność. Po drugiej stronie drogi znajdziesz stację PKP GRZEGORZEWO, co usprawni ko...

Działka budowlana Gulczewo
Gulczewo · Działka budowlana · 901 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
89 zł / m²

Działka Gulczewo na sprzedaż
 W samym sercu Nadburzańskiego Parku Krajobrazowego, 300 m od rzeki Bug!!! Wokół las i świeże powietrze. Działka o pow. 901 m2, ogrodzona, wzdłuż ogrodzenia rosną kilkuletnie tuje. Przeznaczenie działki to zabudowa jednorodzinna i letniskowa. Prąd na działce, woda miejska w lini ogrodzenia. Dojazd drogą asfaltową. Odległość do Wyszkowa 10 km, do Warszawy 60 km trasą S8. Cena do negocjacji!!! ...

Działka budowlana Popowo-Parcele
Popowo-Parcele · Działka budowlana · 590 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
136 zł / m²

Działka Popowo-Parcele na sprzedaż
Okolice Serocka, Popowo Parcele Urocza, niewielka działka położona w cichej enklawie kilku podobnych działek, na wzniesieniu, w bezpośrednim otoczeniu lasu.  Działka ma status budowlanej, obecnie wykorzystywana w celach rekreacyjnych. Na działce zabudowa typowo letniskowa. Domek kemingowy drewniany z murowaną werandą i parterowy niewielki budynek murowany mieszczący kuchnię i łazienkę. Jest prąd, woda, szambo. Teren zadbany, nowe ogrodzenie i brama, instalacja alarmowa. Bardzo ...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.