Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat warszawski zachodni - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

312 działek na sprzedaż powiat warszawski zachodni. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (257) oraz niepowtarzające się oferty agencji (55).

Działka budowlana Łaźniewek
Łaźniewek · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
360 000 zł
120 zł / m²

Działka Łaźniewek na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o pow 3000 m2, zlokalizowaną na terenie wiejskim w otoczeniu budynków jednorodzinnych. Dzialka w formie prostokąta 80 x 38 (mbxmb) jest idealną na zabudowę domem jednorodzinnym oraz urządzeniem pięknego ogrodu co zapewni comfort wypoczynku I relaksu jej wlaścicielom. Okolica cicha bez ruchu samochodów leżąca na uboczu od głównej ulicy Nowowiejskiej relacji Warszawa -Zaborów, położona 2,5 km od Puszczy Kampinowskiej . Z działki mozna się dostać autem w 30 min na przedmi... dodano wczoraj

Działka budowlana Wawrzyszew, Wawrzyszew 78
Wawrzyszew, Wawrzyszew · Działka budowlana · 3500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
280 000 zł
80 zł / m²

Działka Wawrzyszew na sprzedaż bezpośrednio
Duża działka pod budowę domu o powierzchni 3500 m2, położona przy spokojne ślepej uliczce. Wszystkie media w drodze, ul. Wawrzyszew 78 Zalety: - Tuż przy mieście z wszystkimi tego zaletami a spokojnie i zielona jak na wsi. -Wszystkie media w drodze - Dojazd asfaltową drogą która kończy się ślepo - Z tyłu zielone tereny przy rzece Utrata - Dobre połączenie z planowaną obwodnicą Błonia... 5 dni temu

Działka budowlana Mościska, ul. Estrady
Mościska, ul. Estrady · Działka budowlana · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
16 000 zł
4 zł / m²

Działka Mościska na sprzedaż bezpośrednio
Wydzierżawię dwie działki na 30 lat Działki znajdują się w Warszawie-Bielany, ul. Estrady w gminie Izabelin, woj. Mazowieckie. Powierzchnia każdej z nich to po 4 tys. m2. Każda posiada fizycznie zrobiony wjazd i wyjazd. Niedaleko działek znajduje się Tesco, stacja paliw Orlen, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, sklepy i restauracje. Na samej ulicy jest 8 pawilonów, 2 stanowiska myjni, wspomniane wcześniej Tesco i stacja paliw. Jest to idealna lokalizacja na działalność usługową, han...

Działka rolno-budowlana Stare Faszczyce, Stare Faszczyce  33
Stare Faszczyce, Stare Faszczyce · Działka rolno-budowlana · 7000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
310 000 zł
44 zł / m²

Działka Stare Faszczyce na sprzedaż bezpośrednio
Działki Błonie okolice. Na sprzedaż duża działka inwestycyjna na granicy Błonia i Starych Faszczyc. Działka ma 7000 mkw powierzchni i kształt prostokąta o wymiarach ok. 36m X 204m. Oba krótsze boki leżą przy dwóch ulicach lokalnych-asfaltowej i gruntowej. W ulicy asfaltowej zlokalizowano media miejskie: gaz i prąd. Działka ma możliwość podziału. Jest więc znakomitą ofertą inwestycyjną. Działki po sąsiedzku są zabudowane. Niestety na tym terenie nie opracowano jeszcze Miejscowego Planu Zagospo...

Działka budowlana Wilkowa Wieś
Wilkowa Wieś · Działka budowlana · 1996 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
182 000 zł
91 zł / m²

Działka Wilkowa Wieś na sprzedaż bezpośrednio
BEZPOŚREDNIO sprzedam bardzo ładną działkę budowlaną o pow. 1996 m2 o wymiarach 32,7 m x 61 m położoną w malowniczej, spokojnej okolicy w Wilkowej Wsi, sąsiedztwo Puszczy Kampinoskiej. W pobliżu domy jednorodzinne. Teren płaski, suchy, a w gruntowej ulicy znajdują się takie media jak energia czy wodociąg. Dobry dojazd do drogi F. Chopina (nr 580). Optymalne warunki komunikacyjne zapewnione przez krzyżujące się drogi (nr 580 i 579). Dojazd do Warszawy komunikacją podmiejską zajmuje ok 40 m...

Działka budowlana Umiastów, ul. Leszczynowa 107
Umiastów, ul. Leszczynowa · Działka budowlana · 1024 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
342 zł / m²

Działka Umiastów na sprzedaż bezpośrednio
Działka do odrolnienia w Umiastowie przy ul. Leszczynowej o numerach 107/5, wymiarach jak na załączonym zdjęciu....

Działka budowlana Szeligi, ul. Brzozowa
Szeligi, ul. Brzozowa · Działka budowlana · 2500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 425 000 zł
570 zł / m²

Działka Szeligi na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana, zabudowa jednorodzinna lub szeregowa. Plan zagospodarowania. Własność prywatna....

Działka budowlana Marianów
Marianów · Działka budowlana · 1500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
260 000 zł
173 zł / m²

Działka Marianów na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Marianów, gmina Leszno. Dojazd do działki: droga gruntowa, utwardzona. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1500 m2 w kształcie kwadratu. Teren: płaski. Dostępne media: gaz, prąd. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna,. Tereny rekreacyjne: las. Infrastruktura: sklep. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe. Odległość od Pruszkowa: około . ...

Działka budowlana Lipków
Lipków · Działka budowlana · 1400 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
693 000 zł
495 zł / m²

Działka Lipków na sprzedaż
   Działka budowlana połażono w drugiej linii zabudowy w Lipkowie gm.Stare Babice (około 600m od KAMPINOSKIEGO PARKU NARODOWEGO). Doskonały i szybki dojazd do centrum Warszawy. Wszystkie media (woda, prąd, gaz, kanalizacja, telefon). okoły 17km od Centrum Warszawy. Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego (zabudowa mieszkaniowa lub nieuciążliwe usługi). ...

Działka rolna Borzęcin Duży
Borzęcin Duży · Działka rolna · 2000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 000 zł
95 zł / m²

Działka Borzęcin Duży na sprzedaż
Borzęcin Duży, gmina Stare Babice, powiat warszawski zachodni  Media podstawowe w drodze. Działka idealnie nadaje się na dom, rekreację, cicha spokojna okolica a jednocześnie blisko do Warszawy. jak widać na zdjęciach już powstały w tym ciągu działek domy jednorodzinne, więc odrolnienie nie powinno stanowić problemu. ...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.