Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat wałbrzyski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

61 działek na sprzedaż powiat wałbrzyski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (59) oraz niepowtarzające się oferty agencji (2).

Działka budowlana Wałbrzych Lubiechów, ul. Łowiecka
Wałbrzych Lubiechów, ul. Łowiecka · Działka budowlana · 2137 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
119 000 zł
56 zł / m²

Działka Wałbrzych Lubiechów na sprzedaż bezpośrednio
Oferta bezpośrednio od właściciela ! Działka budowlana położona na Lubiechowie. Cicha, spokojna okolica. Wokół nowa zabudowa jednorodzinna. Atrakcyjna lokalizacja ! Wydana decyzja o warunkach zabudowy. Media w drodze. Cena 56 zł/m2...

Działka budowlana Czarny Bór
Czarny Bór · Działka budowlana · 1550 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
64 zł / m²

Działka Czarny Bór na sprzedaż bezpośrednio

Działka budowlana Wałbrzych Poniatów, ul. Sosnowa 29
Wałbrzych Poniatów, ul. Sosnowa · Działka budowlana · 1257 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
72 zł / m²

Działka Wałbrzych Poniatów na sprzedaż bezpośrednio

Działka budowlana Wałbrzych Poniatów, ul. Władysława Orkana
Wałbrzych Poniatów, ul. Władysława Orkana · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
100 zł / m²

Działka Wałbrzych Poniatów na sprzedaż bezpośrednio
Działki w pełni uzbrojone zlokalizowane przy ul. Orkana (około 150m od ulicy głównej). Cicha i spokojna okolica. Zdjęcia przedstawiają tereny przyległe do działek, oraz drogę dojazdową. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny....

Działka budowlana Wałbrzych
Wałbrzych · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
72 000 zł
80 zł / m²

Działka Wałbrzych na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlana fajnie położona blisko do każdego miejsca Wałbrzycha uzbrojona we wszystkie media woda prąd gaz kanalizacja...

Działka budowlana Wałbrzych Szczawienko
Wałbrzych Szczawienko · Działka budowlana · 3570 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
34 zł / m²

Działka Wałbrzych Szczawienko na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania trzy działki budowlane w Wałbrzychu na terenie dzielnicy Szczawienko, objęte planem zagospodarowania przestrzennego zgodnie z uchwalą R.M nr XXVI/55/04 z dnia 26 maja 2004 roku. Teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną. Powierzchnie i numery działek : nr 198/41 1113 m2; nr 198/42 1082 m2; nr 198/43 1375m2. Cena dotyczy wszystkich trzech działek. W pobliżu działek znajdują się przyłącza do sieci wod-kan. będącej własnością S.M. Policjant . Na terenie S.M znajdują wszystkie med...

Działka siedliskowa Glinno
Glinno · Działka siedliskowa · 15714 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
188 568 zł
12 zł / m²

Działka Glinno na sprzedaż bezpośrednio
Nieruchomość gruntowa o powierzchni 15714 m2 zlokalizowania w miejscowości Glinno, gmina Walim, powiat wałbrzyski, pięknie położona w masywie Gór Sowich, z dojazdem drogą asfaltową. W skład działki wchodzą grunty IV klasy posiadające status pastwisk. Na terenie działki znajduje się wygrodzona część z domkiem letniskowym konstrukcji drewnianej. Działka idealnie nadaje się pod zabudowę rekreacyjną....

Działka budowlana Niedźwiedzica
Niedźwiedzica · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
54 000 zł
45 zł / m²

Działka Niedźwiedzica na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w spokojnej i malowniczo położonej miejscowości Niedźwiedzica, gmina Walim, 10 km od Wałbrzycha. Widok z działki na Wielką Sowę, Ślężę, Wrocław (Sky Tower) Zamek Grodno. Działka położona jest na terenie przeznaczonym w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną....

Działka budowlana Zagórze Śląskie
Zagórze Śląskie · Działka budowlana · 1000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
70 zł / m²

Działka Zagórze Śląskie na sprzedaż
Do sprzedania działki budowlane w Zagórzu Śląskim, w kameralnym, otoczonym przyrodą, nowo powstającym osiedlu 18 parterowych, jednorodzinnych domów wolnostojących. Osiedle położone w malowniczej turystycznej miejscowości w Górach Sowich, otoczone wąwozem, które dzieli zaledwie godzina jazdy samochodem od Wrocławia (70 km). Do Świdnicy i Wałbrzycha ok. 15 km. Oferujemy działki budowlane od 10 do 21 arów. Proponujemy budowę na nich domów i sprzedaż na dowolnym etapie zaawansowania budowy - również...

Działka budowlana Walim
Walim · Działka budowlana · 14400 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
576 000 zł
40 zł / m²

Działka Walim na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Walim. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Opis działki: Nieruchomość w Walimiu, składająca się z dwóch działek o powierzchni 4000 m2 oraz 10400 m2. Działka w kształcie rombu. Teren: pochyły, płaski. Dostępne media: woda, prąd przy granicy działki. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS. Odległość od centrum Walimia: około 300 m. Sąsiedztwo: budynki, pola. Rekreacja: las. Usługi: sklep spoż...

  1 2 3 4 5 6 7

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.