Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki powiat tomaszowski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

70 działek na sprzedaż powiat tomaszowski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (70)

Działka rolna Machnów Nowy
Machnów Nowy · Działka rolna · 780000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 134 000 zł
5 zł / m²

Działka Machnów Nowy na sprzedaż bezpośrednio
SPRZEDAM GRUNTY ROLNE Działka o powierzchni 78 ha położona w Machnowie Nowym Grunty klasy III...

Działka budowlana Tomaszów Lubelski, ul. Folwarczna
Tomaszów Lubelski, ul. Folwarczna · Działka budowlana · 8200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
82 000 zł
10 zł / m²

Działka Tomaszów Lubelski na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Posiadam do sprzedania dwie działki budowlane o pow. 41a każda z WARUNKAMI ZABUDOWY wydanymi 30.12. 2014r co pozwala na zakup działek PRZEZ KAŻDĄ OSOBĘ nie zależnie czy jest rolnikiem, czy nie i bez względu na miejsce zamieszkania ponieważ zostały wydane przed wejściem w życie ustawy dotyczącej obrotu ziemią. Za tą cenę sprzedam obydwie działki. Numery działek to 900 i 902. Działki przylegają do siebie. Działki znajdują się w odległości 1km od centrum miasta, oraz ok. 300m od ...

Działka budowlana Żyłka
Żyłka · Działka budowlana · 10900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
11 zł / m²

Działka Żyłka na sprzedaż bezpośrednio
Oferuję do sprzedania działkę o areale 1ha 9a. Na całość składa się: - 30 arów działki budowlanej ( nieuzbrojona ) - 9 arów lasu - 70 arów pola Działka jest położona na rozwijających się turystycznie, zielonych terenach Roztocza, gmina Bełżec, miejscowość Żyłka, województwo lubelskie, powiat tomaszowski. Do działki budowlanej znajduje się dojazd z dwóch jej stron. Na zdjeciach są zamieszczone zdjęcia tylko działki budowlanej. Podana cena jest do "rozsądnej" negocjacji :-) Polec...

Działka budowlana Łaszczówka, ul. Pogodna
Łaszczówka, ul. Pogodna · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
68 zł / m²

Działka Łaszczówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną z domem i budynkami gospodarczymi o pow. 20 arów....

Działka rolno-budowlana Łaszczówka, ul. Tomaszowska
Łaszczówka, ul. Tomaszowska · Działka rolno-budowlana · 3200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
230 000 zł
72 zł / m²

Działka Łaszczówka na sprzedaż bezpośrednio
Witam Sprzedam dwie działki pod Tomaszowem Lubelskim ul. Tomaszowska (za składem opałowym) Działki o powierzchni 0,16 ha każda zaznaczone w załączniku na żółto Osoby zainteresowane proszę o kontakt tylko telefoniczny...

Działka rolna Czartowiec-Kolonia
Czartowiec-Kolonia · Działka rolna · 28000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
4 zł / m²

Działka Czartowiec-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke rolna o powierzchni 2,20 ha w miejscowości Kol. Czartowiec, gmina Tyszowce. Na całość składa sie: 1,80 ha pola oraz 40 ar działki na której znajduje sie stodola oraz pomieszczenie gosp. Do tego dodaje 60 ar łąki...

Działka rolna Tarnawatka-Tartak
Tarnawatka-Tartak · Działka rolna · 3400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 000 zł
2 zł / m²

Działka Tarnawatka-Tartak na sprzedaż bezpośrednio
Działka-łąka położona przy drodze powiatowej Pańków Tarnawatka-Tartak i przy rowie z płynącą wodą. Możliwość wykopania stawu. Proszę dzwonić po godzinie 18....

Działka budowlana Rabinówka
Rabinówka · Działka budowlana · 1425 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
69 zł / m²

Działka Rabinówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 4 działki budowlane w bardzo atrakcyjnej okolicy, jej walory to cisza, bliskość lasu, jedynie 2 kilometry od miasta, każda o pow. 1425m2. Bezpośrednio przy działkach wszystkie media czyli gaz, prąd, woda, telefon, światłowód. Więcej informacji pod nr tel podanym w ogłoszeniu. ...

Działka rolna Czerkasy
Czerkasy · Działka rolna · 30900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
169 950 zł
6 zł / m²

Działka Czerkasy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pole 3.09 ha, Łaszczów Czerkasy 55000zł / 1ha ...

Działka budowlana Łaszczówka
Łaszczówka · Działka budowlana · 2500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
40 zł / m²

Działka Łaszczówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke budowlaną w Łaszczówce, 25a...

  1 2 3 4 5 6 7

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.