Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki powiat sztumski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

30 działek na sprzedaż powiat sztumski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (30)

Działka budowlana Mikołajki Pomorskie
Mikołajki Pomorskie · Działka budowlana · 1430 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
28 zł / m²

Działka Mikołajki Pomorskie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w budowlaną w centrum Mikołajek Pomorskich!! Łączna powierzchnia działki to 0,1430 ha. Teren działki przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z możliwością wykorzystania części budynku na cele usługowe. Działka ma bardzo atrakcyjne położenie w centrum, spokojna okolica, w pobliżu las, sklepy, kościół, przedszkole. Działka ma dostęp do dróg gminnych. Na zdjęciu widać działkę i fragment drogi dojazdowej - od strony drogi gminnej (ul. Spacerowej) W sąsiedz...

Działka rolna Piekło
Piekło · Działka rolna · 6700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 500 zł
2 zł / m²

Działka Piekło na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w Pieklo Gmina Sztum o numerze 184 powierzchnia 0,67 h...

Działka budowlana Stary Dzierzgoń
Stary Dzierzgoń · Działka budowlana · 2210 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 300 zł
16 zł / m²

Działka Stary Dzierzgoń na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do zaoferowania trzy działki budowlane w miejscowości Stary Dzierzgoń. 1. 30,54a ---> 45800,00zł 2. 22,82a ---> 36500,00zł 3. 22,10a ---> 35300,00zł działki pod zabudowę mieszkaniową, lub gospodarczą. Istnieje możliwość scalenia działek i utworzenia siedliska rolniczego. Bardzo dobra lokalizacja!!! 5 minut spacerem do centrum miejscowości (sklepy, kościół, ośrodek zdrowia, ośrodek kultury, szkoła podstawowa). -12km do Dzierzgonia, -41km do Iławy, -42km do Mal...

Działka inwestycyjna Sztum
Sztum · Działka inwestycyjna · 179 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
19 900 zł
111 zł / m²

Działka Sztum na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę do sprzedaży nagrobków, zniczy, kwiatów 179m2 z kontenerem na biuro altanę pawilon 4m/2m, możliwość postawienia kwiaciarni lub inną budowlę, droga dojazdowa do cmentarza na Zajezierzu w Sztumie. ...

Działka rolno-budowlana Mikołajki Pomorskie, ul. Kościuszki
Mikołajki Pomorskie, ul. Kościuszki · Działka rolno-budowlana · 6460 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
226 100 zł
35 zł / m²

Działka Mikołajki Pomorskie na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna ogrodzona o powierzchni 0,646 ha kl. R V z warunkami zabudowy....

Działka budowlana Mikołajki Pomorskie, ul. Szkolna
Mikołajki Pomorskie, ul. Szkolna · Działka budowlana · 1080 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
28 000 zł
26 zł / m²

Działka Mikołajki Pomorskie na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam działkę budowlaną w pięknym i urokliwym miejscu przy lesie w miejscowości Mikołajki Pomorskie. Media znajdują się w drodze. Więcej informacji pod telefonem. Działka nr 196/2...

Działka budowlana Zajezierze
Zajezierze · Działka budowlana · 3016 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
211 120 zł
70 zł / m²

Działka Zajezierze na sprzedaż bezpośrednio
Działka z wszystkimi mediami(woda, prąd, gaz), świetna lokalizacja....

Działka rolna Stare Miasto
Stare Miasto · Działka rolna · 86500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
1 zł / m²

Działka Stare Miasto na sprzedaż bezpośrednio
Oferujemy do sprzedaży działki rolne (łąki i zakrzaczenia) położone we wsi Stare Miasto gmina Stary Dzierzgoń 8,65 ha działki te składają się z trzech części....

Działka rolna Mikołajki Pomorskie
Mikołajki Pomorskie · Działka rolna · 8000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
6 zł / m²

Działka Mikołajki Pomorskie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemię orną klasy IV powierzchni 0.8 ha bezpośrednio przylegającej do drogi osiedlowej, pole rolniczo żyzne, działka również atrakcyjna pod teren inwestycyjny z możliwością przyłącza się do medii...

Działka budowlana Dzierzgoń
Dzierzgoń · Działka budowlana · 1350 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
26 zł / m²

Działka Dzierzgoń na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Mam do sprzedania 3 działki budowlane. Działki o powierzchni ok. 13,5 arów (przylegające do siebie), położone na obrzeżach malowniczego miasteczka. Działki znajduje się około 50m od drogi wojewódzkiej nr 515 . W Miasteczku szkoły, kościół, markety, sklepy, apteki. Działka uzbrojona : prąd i woda w sąsiedztwie.. Możliwość wydzielenia działek. ...

  1 2 3

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.