Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat sokólski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

67 działek na sprzedaż powiat sokólski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (66) oraz niepowtarzające się oferty agencji (1).

Działka rolna Podhorodnianka
Podhorodnianka · Działka rolna · 4900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 500 zł
3 zł / m²

Działka Podhorodnianka na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam działkę rolną o nr geodezyjnym 376, o pow. 0,49 ha położoną w Podhorodniance, gm. Suchowola. Użytek LzPs VI. Obecnie zadrzewiona i zakrzewiona. Bardzo dobry dojazd - położona przy asfaltowej drodze. Świetna lokalizacja na siedlisko. ...

Działka rolna Teolin
Teolin · Działka rolna · 7600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
14 zł / m²

Działka Teolin na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam działkę rolną ze świetną lokalizacją na siedlisko (rzeczka, las, prąd, woda) Działka nr 29/5 o pow. 0,76 ha (PsIV 0,42; Ls IV 0,32; W 0,02) położona w Teolinie koło Janowa. Przez działkę przepływa rzeczka, która mogłaby zasilać staw; na działce rosną też wiekowe drzewa. Urokliwe miejsce na spokojne spędzanie czasu z miejscem na ogród lub nawet małą plantację. ...

Działka rolna Sokolany
Sokolany · Działka rolna · 78500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
215 000 zł
3 zł / m²

Działka Sokolany na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam działkę rolną ze świetną lokalizacją i dojazdem położoną na terenie wsi Sokolany (nr geodez. 322) koło Sokółki. Jej powierzchnia to 7,85 ha, w tym:RIVb -1,57 ha, RV - 3.30 ha, RVI - 0,3 ha, PsV - 2,46 ha, W - 0,05 ha, N - 0,15 ha. Możliwość korzystania z dopłat. Na działce stoi słup energetyczny (ewentualna możliwość przyłączenia). ...

Działka budowlana Kozłowy Ług
Kozłowy Ług · Działka budowlana · 2200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
16 zł / m²

Działka Kozłowy Ług na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w otulinie Puszczy Knyszyńskiej Działka jest położona w otulinie Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej, na początku wsi Kozłowy Ług (gmina Szudziałowo, pow. Sokółka). Posiada warunki zabudowy. Na działce można zbudować budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni zabudowy do 130 metrów (wysokość do kalenicy 10 metrów, ilość kondygnacji 3, w tym jedna podziemna) oraz garaż. Decyzję o warunkach zabudowy mogę przesłać osobom zainteresowanym na adres mailowy. Pow...

Działka siedliskowa Wojnowce
Wojnowce · Działka siedliskowa · 41300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
175 000 zł
4 zł / m²

Działka Wojnowce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam siedlisko na Podlasiu (Wojnowce - gmina Szudziałowo) z domem do generalnego remontu, dużą stodołą i sadem. Działka o łącznej powierzchni 4,13ha (3,08ha użytki rolne, 1,05ha las)....

Działka budowlana Janów, ul. Sokólska
Janów, ul. Sokólska · Działka budowlana · 1676 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
46 000 zł
27 zł / m²

Działka Janów na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna oferta działki budowlanej na sprzedaż!!!! Przedmiotowa działka budowlana położona jest w miejscowości Janów, w powiecie sokólskim, w województwie podlaskim. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa, jednorodzinna oraz tereny uprawiane rolniczo. W niedalekiej odległości znajduje się infrastruktura społeczna np sklepy, szkoła, urzędy oraz zbiornik wodny. Działka znajuje się w odległości około 30 km od Białegostoku oraz 30 km od Augustowa. Działka składa się w ...

Działka rolna Siekierka
Siekierka · Działka rolna · 21600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
48 000 zł
2 zł / m²

Działka Siekierka na sprzedaż bezpośrednio
Witam, sprzedam grunt rolny o wielkości 2,16 ha(nr działek 213/1 i 213/2), znajduje się on w Siekierce, gmina Sidra, powiat Sokólski, województwo Podlaskie. Cena do negocjacji. ...

Działka rolna Lipina
Lipina · Działka rolna · 29100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
4 zł / m²

Działka Lipina na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 2,91ha z pokładem żwiru. Obręb Lipina gm. Sokółka, wij. podlaskie....

Działka rolna Słomianka
Słomianka · Działka rolna · 156000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
340 000 zł
2 zł / m²

Działka Słomianka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty rolne użytkowane (grunty rolne i łąki) ziemia kl.IV....

Działka rolno-budowlana Geniusze
Geniusze · Działka rolno-budowlana · 10868 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
420 000 zł
39 zł / m²

Działka Geniusze na sprzedaż
Działka rolno-budowlana położona w miejscowości Geniusze. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 10868 m2 w kształcie nieregularnym. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny. Odległość od centrum Białegostoku: 38 km. Sąsiedztwo: gospodarstwa rolne, zabudowa jednorodzinna. Rekreacja: las....

  1 2 3 4 5 6 7

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.