Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat sieradzki - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

63 działek na sprzedaż powiat sieradzki. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (62) oraz niepowtarzające się oferty agencji (1).

Działka rolno-budowlana Męcka Wola
Męcka Wola · Działka rolno-budowlana · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
3 zł / m²

Działka Męcka Wola na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka w Sieradzu w trzech kawałkach do sprzedania !...

Działka budowlana Raszelki Józefka
Raszelki Józefka · Działka budowlana · 8500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
10 zł / m²

Działka Raszelki Józefka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam -Las sosnowy o pow. 6800 m2 oraz -działkę budowlaną o pow. 1700 m2 położone we wsi Raszelki, gmina Warta. Łączna cena 85 tys. zł. Dodatkowe informacje lub zdjęcia na życzenie tylko pod niżej podanym numerem telefonu. Dzwonić, wyłącznie, pod ten nr telefonu. Wystawiam ogłoszenie na prośbę rodziny(właścicieli działki i lasu)....

Działka rolno-budowlana Wola Tłomakowa
Wola Tłomakowa · Działka rolno-budowlana · 6673 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
13 zł / m²

Działka Wola Tłomakowa na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka o powierzchni 6673 m2, położona w gminie Goszczanów.  4,6 km od miejscowości Goszczanów.  Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy. Grunt nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. OGRODZENIE: BRAK  DOJAZD: ASFALT  KSZTAŁT: PROSTOKĄT  ZAGOSPODAROWANIE: NIEZAGOSPODAROWANA  Nieruchomość położona w luźnej zabudowie jednorodzinnej mieszkaniowej. Szybki i bezpośredni dostęp do zaplecza handlowo - us...

Działka budowlana Sieradz Zapusta Wielka, ul. Szlachecka
Sieradz Zapusta Wielka, ul. Szlachecka · Działka budowlana · 2200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
73 zł / m²

Działka Sieradz Zapusta Wielka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bardzo atrakcyjną działkę budowlano-inwestycyjną o pow. 2200m2 położoną w Sieradzu przy ulicy Szlacheckiej; 2km. od centrum miasta. Działka zlokalizowana 50m od trasy Sieradz-Kalisz droga krajowa nr 12. Media:prąd, woda,kanalizacja( wszystko przy działce obok). Ukształtowanie: płaskie Kształt: prostokątna Działka w trakcie wydzielenia z większej powierzchni. Wymiary: Szerokość: 26m Długość: 84 m ...

Działka Pierzchnia Góra
Pierzchnia Góra · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
25 zł / m²

Działka Pierzchnia Góra na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjno- budowlaną. Położona we wsi Pierzchnia Góra. Cena do negocjacji dotyczy całej działki. (3000m2) możliwość podzielenia działki. Więcej informacji udzielę telefonicznie....

Działka budowlana Prażmów
Prażmów · Działka budowlana · 3900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
38 zł / m²

Działka Prażmów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ( lub zamienię na mieszkanie w bloku ) działkę budowlaną o powierzchni 3900 m2 ( 39 arów ) z budynkiem mieszkalnym 60 m2, oraz budynkiem gospodarczym. Działka znajduje się w cichej i spokojnej miejscowości Prażmów ( 5 km od Burzenina ) W sąsiedztwie budynki mieszkalne, tereny upraw rolnych, oraz las. Cena do rozsądnej negocjacji....

Działka budowlana Sieradz, ul. Akacjowa
Sieradz, ul. Akacjowa · Działka budowlana · 810 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
148 zł / m²

Działka Sieradz na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka o powierzchni 8.1a. Wszystkie media w drodze. Ogrodzenie z bramą wjazdową. Cena do negocjacji....

Działka rekreacyjna Glinno
Glinno · Działka rekreacyjna · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
165 000 zł
165 zł / m²

Działka Glinno na sprzedaż bezpośrednio
Działka rekreacyjna 1000m, położona 200 m od zalewu Jeziorsko. Zadbana, nasadzenia roślinności 13 - letnie. Dom wybudowany z pustaka 25 cm, ocieplony steropianem. Strop drewniany - deska sosnowa. Dwa niezależne wejścia, duży taras. Woda, prąd, szambo. ...

Działka rekreacyjna Sieradz
Sieradz · Działka rekreacyjna · 570 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
158 zł / m²

Działka Sieradz na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania dom na ogródkach działkowych w Sieradzu - dzierżawa wieczysta. okna drewniane, woda, centralne ogrzewanie, własna studnia która uniezależnia od wody z działek. Więcej informacji pod nr tel. ...

Działka rolna Kowale
Kowale · Działka rolna · 61500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
676 500 zł
11 zł / m²

Działka Kowale na sprzedaż
Na sprzedaż działka położona w miejscowości Kowale  w okolicach Sieradza Powierzchnia 6,15 ha bonitacja - III a, III b, III c,  Działka położona we wsi Kowale - Żerosławice, 9 km od centrum Sieradza. Na nieruchomość składa się grunt rolny w kilku rozłogach, z których największy ma ponad trzy ha, część przeznaczona dla zabudowań siedliskowych jest niezwykle malownicza. W obrębie działki występują bardzo duże różnice poziomów (nawet do 14 m). Na niżej położonej części rosną oka...

  1 2 3 4 5 6 7

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.