Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki powiat siemiatycki - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

72 działek na sprzedaż powiat siemiatycki. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (72)

Działka budowlana Siemiatycze, ul. Ogrodowa 1203/9
Siemiatycze, ul. Ogrodowa · Działka budowlana · 1090 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
155 000 zł
142 zł / m²

Działka Siemiatycze na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę nr 1203/9 w Siemiatyczach ul. Ogrodowa, Podlaskie Działka w centrum miasta, przylega do ogrodzenia Starostwa Powiatowego i Szpitala. ...

Działka leśna Moszczona Królewska
Moszczona Królewska · Działka leśna · 23790 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
43 500 zł
2 zł / m²

Działka Moszczona Królewska na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania las głównie sosna-świerk, 45-55 letni. Miejscowość Moszczona Królewska gmina Mielnik w razie pytań proszę dzwonić tel. ...

Działka rekreacyjna Wajków, Wajków 8C
Wajków, Wajków · Działka rekreacyjna · 2700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
195 000 zł
72 zł / m²

Działka Wajków na sprzedaż bezpośrednio
Działka z drewnianym domem w Wajkowie-gm. Mielnik, pow. Siemiatycze, woj. podlaskie. Wajków-najładniej położona wieś nad Bugiem w gm. Mielnik. Piękna działka położona na skraju lasu i pól, około 300 m od Bugu, w połowie zalesiona (głownie ok. 40 letnimi sosnami i brzozami) z piękną stara rozłożystą, zdrową gruszą przy domu i słoneczną polaną. Oryginalny podlaski dom z bali (przeniesiony z Niemirowa w połowie lat 90-tych) posadowiony na granitowych otoczakach. Ocieplony. Wyjątkowe, indywidua...

Działka rolna Grodzisk
Grodzisk · Działka rolna · 60000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
414 000 zł
7 zł / m²

Działka Grodzisk na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemie rolną w klasie 3 i 4 o powierzchni 6 ha na terenie gminy Grodzisk...

Działka leśna Wólka Nurzecka
Wólka Nurzecka · Działka leśna · 24000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
52 000 zł
2 zł / m²

Działka Wólka Nurzecka na sprzedaż bezpośrednio
Las w 2/3 sosnowy, w 1/3 mieszany, wiek ok 50-60 lat...

Działka rolno-budowlana Drohiczyn, ul. Wielkiego Księcia Witolda
Drohiczyn, ul. Wielkiego Księcia Witolda · Działka rolno-budowlana · 18616 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
175 000 zł
9 zł / m²

Działka Drohiczyn na sprzedaż bezpośrednio
Polecamy Państwu działkę rolno-budowlaną o powierzchni 1,8616 ha usytuowana przy głównej trasie Siemiatycze-Drohiczyn. Wymiary działki: 65x290m. Szerokość od drogi 65m. Działka z widokiem na dolinę rzeki Bug. Wszelkie informacje pod podanym nr. tel. Oferta prywatna...

Działka rolna Milejczyce
Milejczyce · Działka rolna · 21500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
1 zł / m²

Działka Milejczyce na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna częściowo zarośnięta lasem. Na zdjęciu przybliżona lokalizacja działki. Dodatkowo mam do sprzedania działkę leśną o powierzchni 17300 m^2. Cena: 30000 zł. Lokalizacja działki leśnej na zdjęciu drugim....

Działka budowlana Drohiczyn, ul. Olimpijska
Drohiczyn, ul. Olimpijska · Działka budowlana · 685 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
28 000 zł
41 zł / m²

Działka Drohiczyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Drohiczynie przy ul. Olimpijskiej. Droga utwardzona wzdłuż dłuższego boku, w niej prąd i woda. 350m do drogi asfaltowej - drogi krajowej nr 62. Otoczenie zieleni i rozproszonej zabudowy mieszkaniowej. W bezpośrednim sąsiedztwie tylko 1 dom w budowie. Idealne miejsce na mały zakątek rekreacyjny na lato czy cały rok. Odległości: do Kościoła - 1000m,Ośrodek Zdrowia - 1200m, Biedronka - 1300m, Park - 1100m, przystanek autobusowy - 600m, stacja paliw - 700m. ...

Działka budowlana Turna Mała
Turna Mała · Działka budowlana · 1948 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
72 000 zł
37 zł / m²

Działka Turna Mała na sprzedaż bezpośrednio
Witam Mam do sprzedania działkę budowlaną usytuowaną we wsi Turna Mała, w gminie Siemiatycze - 300m od rzeki Bug! 400m od drogi krajowej nr 19 Lublin -Białystok, 7km od miasta Siemiatycze, 100km -> Białystok 140km -> Warszawa Działka ma wymiar prostokąta około 40m x 50m i nie jest zalewowa. Powierzchnia działki 1948m2. Media: energia elektryczna, wodociąg, telefon w ulicy. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę zagrodowo mieszkaniow...

Działka budowlana Czartajew
Czartajew · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
50 zł / m²

Działka Czartajew na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną, 15 arów w miejscowości Czartajew Ok. Siemiatycz...

  1 2 3 4 5 6 7 8

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.